2019-2020 навчальний рік


КВІТЕНЬ


26 квітня 2020 року - 34 річниця Чорнобильської трагедії. Згадуємо сьогодні, щоб пам'ятати завжди.

Чорнобиль не має минулого часу. Автор бібліотрекар КЗ "ЛЗОШ І-ІІІ ст.№7" Лариса Василівна Чучук


СІЧЕНЬ


В єдності сила

22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. З нагоди цієї важливої історичної дати бібліотекар школи та бібліотекарі філії №8 завітали до учнів 3 та 4 класів з відео-подорожжю «Соборна. Вільна. Самостійна».

/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_125344.jpg

Захід пройшов у форматі єдності поколінь – минулого та сучасного. Згадували прийдешню історію, всю велич та досягнення, які були здобутті кров’ю та потом наших пращурів. Раділи сучасному, яке примножується завдяки здобуткам працьовитих сучасників. Дивились у майбутнє – бо майбутнє залежить саме від таких маленьких громадян нашої держави. Які, як вони довели не тільки мають розум та кмітливість, а прекрасно володіють талантами, чудово малюють та декламують вірші.

/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_130324(0).jpg/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_132004.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_131952.jpg

По завершенню заходу усі присутні стали у коло єдності тим самим підкресливши важливість єдності українського народу.

/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_132334.jpg

Виставка "Воля. Соборність. Незалежність"

/Files/images/shklna_bbloteka/20200122_131300.jpg


На початку січня 2020 року надійшла нова навчальна література:

Масол – Мистецтво 1 -2 кл (НУШ).

Антонова – Використання інформаційно – комунікаційних технологій 1 – 2 кл. (НУШ).

Гільберг – Я досліджую світ 1 – 2 кл. Методика навчально – інтегрованого курсу (НУШ).

Фідкевич – Теорія і практика формувального оцінювання 1 – 2 кл (НУШ).

Колупаєва – Асистент вчителя у закладах загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання.

Колупаєва – навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі.

Скворцова – Методика навчання математики у 1 – 2 класах.

Вашуленко – Методика навчання інтегрованого курсу «Українська мова у 1 – 2 класах.

(навчально – методичний посібник).

Шиян – Порадник для вчителя 1 – 2 кл (НУШ).

Кірик – Організація діяльності учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (НУШ).

Бандровський – Цікаві факти з історії давніх часів 5 – 6 класи.

Овчарук – Основи споживчих знань. Споживча етика 5 – 6 класи.

Каліберда – Захопливий світ біології 5 – 6 класи.

Гільберг – Унікальні сторінки географії .Визначні географічні відкриття 5 – 6 класи.

Морщавка – Антологія. Казка в шкільному курсі літератури 5 – 6 класи.

Кравець – Українська література 7 клас.

Ніколенко – Сучасна художня література 5 – 6 класи.

Чумарна – Антологія, міфи і легенди народів світу в шкільному курсі літератури 5 – 6 класи.

Терещенко – Український правопис. Методика реалізації.

Назаренко – Мистецтво ( підручник для 10 класу).

Дмитрів – Порадник вихователю групи продовженого дня у закладах загальної середньої освіти.

/Files/images/novini_2019/Нові надходження.jpg


ЛИСТОПАД


Чи добре знайомі медіадрузі

11 грудня в 7 класі пройшов бібліотечний урок «Чи добре знайомі медіадрузі». Головна ідея заняття: Спільно з учнями створити медіа тексти для друкованого видання, ознайомитись зі стандартами їх створення, прищепити учням навички командної роботи у формі редакції шкільної газети. На папері учні малювали макет майбутньої газети. Учні розподілились на дві групи, кожна з яких працювала зі своїм жанром. Учні вчились вирішувати, що найважливіше має бути в тексті, і в заголовку. В кінці уроку діти висловили думку про те, що нового вони дізналися і навчилися на сьогоднішньому занятті.

/Files/images/novini_2019/Бібл.урок(1).jpg/Files/images/novini_2019/Бібл.урок(2).jpg


Медіаграмотність сьогодня!

/Files/images/novini_2019/Медіаграмотність 4,12(4).jpg Медіаграмотність сьогодні життєво необхідна навичка, яка допомагає нам правильно розпізнати інформацію, не піддатися маніпуляції, захистити себе від негативу, зберегти впевненість, віру, оптимізм, що такі необхідні для нас. Тому 4 грудня для учнів 4 класу був проведений урок з медіаграмотності «Я і медіа». Бібліотекар розповів про значення медіаграмотності в житті дитини, про вміння критичного мислення вищого рівня. Учні приймали участь у грі «Продовж речення», потім було завдання «Моє медіаполе». Після цього дітей поділили на групи і поставили завдання з’ясувати, що спільного між дітьми в групах і чим вони відрізняються.

Підсумок уроку: Навчитись можна лише тому, що любиш і чим глибші і повніші повинні бути знання, тим сильнішою і живішаю повинна бути любов. Й.В.Гете

/Files/images/novini_2019/Медіаграмотність 4,12(3).jpg/Files/images/novini_2019/Медіаграмотність 4,12.jpg


29 листопада в 3 класі пройшов урок по медіаграмотності «Медіа в житті дитини». Учні навчилися самостійно сприймати та оцінювати інформацію, самостійності суджень, критичного мислення. Все, що нам відомо про наше суспільство і навіть про світ, в якому ми живемо, ми знаємо завдяки мас-медіа. Медіаосвіта дає людині змогу самозахиститися, вчить критично сприймати медійні повідомлення. Медіаосвіта – частина основних прав кожного громадянина будь – якої країни світу на свободу самовираження і права на інформацію.

/Files/images/novini_2019/Бібліотечні уроки 3 кл.jpg


Україна – гідна свободи

Під такою назвою у День Гідності та Свободи – 21 листопада бібліотека ЗОШ № 7 разом з бібліотекою сімейного читання №8 провела патріотичне рандеву з учнями 4 класу. Захід було проведено у форматі диспуту, де кожен мав змогу не тільки отримати відповіді, а й висловити власну думку. Що таке гідність? Які риси притаманні справжньому патріоту? Як українці відстоювали свою Свободу та Гідність? Про це все і не тільки дізналися діти у процесі обговорення важливої теми. Вшанували й всіх тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на Незалежність, Гідність та Свободу. Та звичайно згадали й про оберіг, які є традиційними в житті українців. Здавна це був вінок, який складався з дванадцяти квітів, діти теж з задоволенням долучилися до виготовлення оберегу – віночка та голубів – птахів миру з побажаннями усім тим чиє серце з Україною.

/Files/images/novini_2019/20191120_121854.jpg/Files/images/novini_2019/20191120_122124.jpg/Files/images/novini_2019/20191120_124024.jpg


2018 - 2019 навчальний рік


КВІТЕНЬ


11 квітня 2019 року відбулося свято «Подорож до казки». Театралізовано – музичне свято підготували та провели бібліотекар школи Чучук Л.В. та учні 5 – 9 класів для дітей 1 – 4 класів. Воно проходило в актовій залі школи. Веселі казкові герої, цікаві пригоди та історії з ними склали на дітей яскраве враження і гарний настрій. Закінчилося свято дискотекою дітей разом з казковими героями.

/Files/images/shklna_bbloteka/inCollage_20190411_193804622.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/inCollage_20190411_195623359.jpg


В рамках Тижня дитячої та юнацької книги з 8 по 12 квітня 2019 року у школі проходить акція "Подаруй бібліотеці книгу". Участь беруть учні 1-11 класів. Акція допоможе розширити фонд бібліотеки і задовільнити потреби читаців.

/Files/images/shklna_bbloteka/OEvzpia4dbs (1).jpg


СІЧЕНЬ


29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут.

У зв’язку з цим бібліотекар школи Чучук Л.В. провела бібліотечний урок «Пам’яті героїв Крут». Дітям була запропонована презентація, відеоролик і розповідь, присвяченій цій події. До заходу приєдналась і завідуюча міської бібліотеки Гура Н.М., яка провела інтерактивну вікторину пов’язану з історією нашого краю.

/Files/images/shklna_bbloteka/KyJb1kc8j28.jpg


28 січня в читальному залі шкільної бібліотеки був проведеений захід для учнів 1-2 класів. Малята подивилися лялькову виставу "Пан Коцький". Діти пішли з вистави задоволені, в гарном у настрої.

/Files/images/shklna_bbloteka/WZtQMvxx2MU.jpg


Конкурс малюнків до Дня Соборності України 1-8 класи

/Files/images/shklna_bbloteka/mivxc3Rb-T4.jpg

Інформхвилинка

Сьогодні 22.01.2019 р. 5 – а клас відвідав шкільну бібліотеку. Діти ознайомилися з виставкою, присвяченою 100 – річчю Соборності України. Бібліотекар розповіла про історичні події, які відбулися в цей день.

/Files/images/shklna_bbloteka/kaYQmrTtWD4.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/jCAd_E1K_BE.jpg


17.01.2019 р. у гості до шкільної бібліотеки завітали військові. Вони подарували цікаві книжечки! Діти дуже вдячні за подарунки!

/Files/images/shklna_bbloteka/-zpxYo7hldU.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/Uvs8bQqCCT0.jpg


ГРУДЕНЬ


12.12. 2018 р.

В шкільній бібліотеці відбувся захід Інформ-огляд "Дитина у світі законів". Брали участь учні 9 класу. Проводили захід шкільна та міська бібліотеки.

/Files/images/shklna_bbloteka/vEQgI7dEtgQ.jpg


ЛИСТОПАД


21.11.18.

Інформхвилинка до Дня Гідності та Свободи у 3 класі. Проводили бібліотекар та класний керівник Василевська О. Л.


/Files/images/shklna_bbloteka/інформхв бібл.jpg


ЖОВТЕНЬ/Files/images/shklna_bbloteka/H4c2shRt-k0.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/JqNkHAaoPxE.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/zG5_iProZ3s.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/UfYZ0-ohZcU.jpg


ВЕРЕСЕНЬ


/Files/images/shklna_bbloteka/Сухомлинський.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/El9HbwjB4OE.jpg


4 вересня в рамках Дня школярика, в шкільній бібліотеці проходил гра-вікторина для учнів 1-11 класів. Учні складали прислів`я та приказки. Молодші класи складали пазли з ілюстраціями казок та впізнавали на героїв. В для учнів старших класів було запропоновано брейнг-ринг, де вони могли показати свої знання з історії та географії.

/Files/images/novini_2018/день школярика.jpg


2017 - 2018 навчальний рік


ТРАВЕНЬ


«Попередження конфліктів у соціальних мережах

Учнів 5 класу на уроках Основи здоров’я залучили до кібербулінгу
Ми використовували різні інтерактивні методи: дерево очікувань, анкетування, практичні дослідження.

/Files/images/novini/Рисунок1.jpg


Кока –кола в нашому житті

З дітьми 4 класу провели урок «Кока – кола в нашому житті»
Вивчили, дослідили й проаналізували хімічний склад кока – коли і вплив на здоровя людини.
Форма проведення: метод розповіді.

/Files/images/novini/Рисунок2.jpg

/Files/images/shklna_bbloteka/Рисунок3.jpg


КВІТЕНЬ


Відлуння Чорнобильської трагедії

З нагоди чергової річниці трагедії з учнями 7 класу провели інформаційну перерву і установили та з’ясували хронологію подій, відзначили людей. Які брали участь у ліквідації ЧАЕС

/Files/images/novini/Рисунок12.jpg


13 квітня пройшло свято "Книжкові іменини" для 1-4 класів. Участь брав штаб "Живи, книго"


/Files/images/shklna_bbloteka/R6UlHRxCne8.jpg


Акція "Подаруй бібліотеці книжку"

В рамках Неділі дитячої та юнацької книги з 26 по 30 березня 2018 року проходить акція ''Подаруй бібліотеці книгу''. Участь беруть учні 1-11 класів. Це допоможе розширити фонд бібліотеки і задовольнити потреби читачів.

/Files/images/shklna_bbloteka/0NFjltpLd6Q.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/AvH16QWG6c4.jpg


БЕРЕЗЕНЬ


Шкільна та міська бібліотеки разом провели захід на тему: Година сильних духом "Захистимо Україну разом". В ньому брали участь участь 5-6 класів.

Без імені

Нам невідомі всіх їх імена,
Хто їх чекає, хто за ними плаче,
Де їхній дім, як їм болить війна,
Яке в них серце-щире чи терпляче.
Як страшно їм, коли усе горить.
Коли руїни, смерть перед очима,
І як в бою важлива кожна мить,
Які в них білі крила за плечима.
Нам невідомі мрії й здобуття,
Всі їхні рани, всі слова прощання,
Вони-солдати, що кладуть життя,
Заради нас і мирного світання.
І без імен помолимося за них,
За трошки вдачі світлої, простої.
В час зрад страшних і втрат таких гірких,
І без імен вони для нас герої.

/Files/images/shklna_bbloteka/F9l1KiJIn2Q.jpg


ЛЮТИЙ


Далека та чужа країна... Афганістан... Безглузда війна... Скільки смертей, скільки горя за 10 років. Проте ця безглуздість не применшує героїзму наших воїнів там, в афганському пеклі. Ніхто та ніщо не має бути забутим, але щоб не забути - треба пам'ятати, а щоб пам'ятати, треба знати.

/Files/images/shklna_bbloteka/афган.JPG


СІЧЕНЬ


/Files/images/shklna_bbloteka/Слайд20.JPG/Files/images/shklna_bbloteka/Слайд21.JPG


ГРУДЕНЬ


В 1 класі пройшов бібліотечний урок «Мандрівка книжковим містом»
Метою уроку було ознайомити дітей зі шкільною бібліотекою, правилами користування бібліотечними книгами і дізнатись що ж означає слово «бібліотека».
Діти отримали книги на свій формуляр , а через тиждень обов’язково повернуть їх до бібліотеки.

/Files/images/shklna_bbloteka/20171212_101315.jpg


ЛИСТОПАД


Бібліотечний урок у 2 класі
«Види і типи дитячих книг»
Урок проводився для учнів 2 класу. Діти розгадували кросворд, працювали з прислівями, відгадували загадки.

/Files/images/shklna_bbloteka/QNprA8MGuss.jpg


Тиждень толерантності

В рамках тижня толерантності, що проходив у школі з 13 по 17 листопада в шкільній бібліотеці було проведено такі заходи:
1 клас – перегляд мультфільмів про толерантність.
2 клас – бібліотечний урок – гра «Шукаю друга»

/Files/images/shklna_bbloteka/2кл.png

3 клас – бібліотечний урок «Що таке толерантність?»
4-а і 4-б кл – бібліотечний урок з презентацією «Поговоримо про толерантність»
6 клас – урок – гра «Аукціон привітань»

/Files/images/shklna_bbloteka/Тиж.тол.библ..png

Діти дізнались, якими якостями потрібно володіти, щоб мати терпіння, вміти любити і прощати.
Адже ще китайський мудрець Конфуцій казав : «Не роби іншому того, чого не хочеш щоб робили тобі»

ЖОВТЕНЬ


Лялькова вистава "Звірятка лікують книгу"

Автори розповідали, що потрібно робити, щоб книжка не хворіла.
Вистава для дітей 1-5 класів


/Files/images/shklna_bbloteka/библ2.jpg


Інтелектуальна перерва "Будь здоровим"

Штаб "Живи, книго" разом з бліотекарем зробили "Дерево здоров'я". Учні з 2 по 11 класи написали на кожному листочку, що потрібно робити, щоб бути здоровими.

/Files/images/shklna_bbloteka/Библ1.jpg


ВЕРЕСЕНЬ/Files/images/shklna_bbloteka/Живи книго.jpg/Files/images/shklna_bbloteka/мандрівка в краіну здоровья.png


Кол-во просмотров: 1102