ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Light is Fun» для учнів 1-11 класів

ПРО КОНКУРС

Мета конкурсу – показати, що фізика нескладна і цікава, а її безперервні процеси ми можемо щомиті спостерігати навколо. Її легко збагнути. До того ж на сьогодні наука може пояснити фактично будь-що, пов’язане зі світлом і кольорами.

Світло – це складне природне явище, яке класично пояснюється простою моделлю на основі променів і хвильових фронтів. Колір, який ми бачимо, є результатом відбиття довжини хвиль назад до наших очей, а саме на поверхню кришталиків – природних оптичних лінз. Здається, що все досить складно, але насправді все пояснюється простими словами та на наочних прикладах. Цей конкурс покликаний переконати, що фізика – це не страшно, а дуже цікаво. Він допоможе сформувати цікавість дітей до науки та пояснить ключові фізичні поняття «світло» та «колір».

Завдання конкурсу адаптовані для учнів, які вже почали проходити курс фізики (7-11 класи), і для тих, хто знайомиться лише з окремими фізичними явищами (1-6 класи). Конкурс створено до Міжнародного дня світла, що проводиться за сприяння ЮНЕСКО.

Завдання розроблені фахівцями Національного технічного університету «ХПІ», спільно з яким освітній проект «На Урок» проводить конкурс.

Кол-во просмотров: 56