Екологічний челендж "Теплий світ"

У середньому сучасна людина викидає приблизно 1 кілограм сміття в день. Це 365 кілограмів за рік. З населенням близько 7,5 мільядірдів осіб наша планета зі швидкими темпами втрачає свою первобутню красу. Кліматичні аномалії та частіші природні катастрофи - це вже реалії сьогодення. Це пряма відповідь природи на безвідповідальність та байдужість людини. Вже не за горами пластикові океани та токсичні річки.

Учні нашої школи не хочуть буду байдужими. Ми завжди беремо активну участь у екологічних акціях. Ось і зараз, ми стали учасниками соціального ченеджу "Тепле сердце". Ми піклуємось про чистоту міста, збираємо платик і макулатуру на вториннну переробку. Бо навідь маленький вклад - це вже шлях на покращення. Давайте зробимо це разом! Приберемо сьогодні, щоб не задихнутися у смітті завтра! Передаємо челендж КЗ "ЛЗОШ І-ІІ ступенів №29"

Екологічний челендж "Друге життя паперу і пластику"


Публікація на сайті Газети Кабінету Міністрів України "Урядовий кур'єр"

/Files/images/novini_2019/на сайт.jpg


Всеукраїнський "Дитячий ярмарок футзалу"

Учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському "Дитячому ярмарку футзалу", що проходив з 2 по 9 жовтня у місті Луцьк.

/Files/images/novini_2019/луцьк1.jpg

У складі збірної команди міста Лисичанська наші учні посіли 2 місце у молодшій групі і 3 місце у середній групі. Вітаємо переможців: Літвіна Івана, Васюкова Іллю, Барабашова Максима, Голія Артема!
Дякуємо за підготовку вчителю фізичної культури Кіященко Аліні Андріївні!

/Files/images/novini_2019/Спортсмени.jpg


Золота осінь...

В начале октября на базе кабинета русского языка литературы прошла выставка творческих работ учеников 5 - 6 классов «Осень»

В своих работах ученики раскрыли мысли и чувства о красоте осени, поделились своими впечатлениями и размышлениями. А также их наблюдениями за живой природой в это время года.

/Files/images/novini_2019/виставка АН.jpg


Всеукраїнський урок доброти

2 жовтня у нашій школі пройшов незвичайний урок ДОБРОТИ. Тема уроку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», організований БО «БФ «Щаслива лапа». Учні переглянули тематичний фільм, поділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців. Рада шкільного співуправління розробила план дій допомоги птахам і бездомним тваринам узимку.

Також школа стала учасником встановлення рекорду та може отримати електронний сертифікат учасника. Для цього:

1. Заповнили заявку на участь у встановленні рекорду за посиланням –https://bit.ly/2YWj1G4.

2. Провели «уроки доброти»2 жовтня 2019 року.

3. Зробили фотографії проведення уроків та надіслали їх на електронну адресу –bioetika@happypaw.ua

За кожні 10 зарахованих уроків школа зможе безкоштовно отримати 1 настільну освітньо-пізнавальну гру «Happy paw» від БФ “Щаслива лапа” та ТМ «Purina».

Сподіваємося на добре і гуманне ставлення до тварин і перемогу у встановленні рекорду!

/Files/images/novini_2019/изображение_viber_2019-10-02_20-38-10.jpg/Files/images/novini_2019/изображение_viber_2019-10-02_20-39-00-.jpg


День людини похилого віку

1 жовтня на базі нашої школи було проведено захід, приурочений Всеукраїнському Дню Ветерана. Гостями свята стали ветеранські громади міст Привілля і Лисичанська, мер міста Привілля М.В.Гура, голова відділу освіти, адміністрація Лисичанського виконкому.

/Files/images/novini_2019/IMG_4964.JPG

Урочиста частина була присвячена нагородженню ветеранів за їх сумлінну працю.

/Files/images/novini_2019/День ветерана.jpg

Завершився захід святковим концертом та затишним чаюванням. За дружню атмосферу і чудовий концерт дякуємо учням 11 класу та вокальному ансамблю міста Привілля «Журавушки».

/Files/images/novini_2019/IMG_5027.JPG


До дня народження художника...

У вересні на базі кабінету російської мови пройшла виставка тематична віртуальна екскурсія для учнів 6-9 класів, присвячена 175 річчю з дня народження художника Іллі Рєпіна

/Files/images/novini_2019/репин.jpg


Осінній ярмарок

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Традиційно восени у Лисичанській школі І-ІІІ ст. №7 проводиться ярмарок. Такий захід згуртовує всіх - учнів, учителів і батьків. Школа у цей день нагадує справжнє село. Діти одягнені в українське національне вбрання, столи прикрашені рушниками, лунають веселі пісні. Тут пропонують солодощі, фрукти та овочі.

/Files/images/novini_2019/2019-09-25_14-29-18(3).jpg

Постаралися діти та їх родини – їм за це окрема подяка.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину.

/Files/images/novini_2019/2019-09-25_14-29-14(1).jpg/Files/images/novini_2019/2019-09-25_14-29-14.jpg


Ми за МИР!

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята сьогодні долучилася і наша школа. У Міжнародний день миру учні всіх класів об’єдналися і створили «Кольорову стрічку Миру». Вона складалась із яскравих кольорів та квітів, що символізувало щастя, радість і спокій на нашій планеті. До спільної справи активно долучились не тільки діти, і вчителі.

/Files/images/novini_2019/День миру.jpg


Олімпійський тиждень

У нашій школі з 9 по 13 вересня традиційно пройшов Олімпійський тиждень. Він був присвячений Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. Багато цікавих заходів чекало на учнів школи: малі олімпійські ігри, змагання з волейболу - збiрнаучнів школи проти збiрноi вчителiв, квести, спортивно-розважальні свята, конкурси, майстер-класи, вікторини. Кожного ранку учнi виконували креативну руханку, яка задавала настрiй на весь день.

/Files/images/novini_2019/IMG_4551.JPG

Завершили тиждень днем здоров я, учнi приймали участь у таких змаганнях, як: перетягування линви, стрибки на скакалцi, згибання та розгибання рук в упорi лежачи.

/Files/images/novini_2019/1ОТ.jpg

Ми бажаємо всiм гарного здоров я та доброго настрою на подальший рiк!


Фестиваль думок

/Files/images/novini_2019/2019-09-07_20-05-19.jpg 7 вересня вчителі та учні нашої школи відвідали "Фестиваль думок", що проходив у місті Сєвєродонецьку. Фестиваль відбувся у рамках програми Transition Promotion Program за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки та Міністерства закордонних справ Естонії і посольства Швейцарії в Україні. Кожен учасник цього проекту брав участь у дискусіях на тематичних локаціях, де обговорювалися важливі проблеми суспільства і розвитку країни. Пропонували свої ідеї, ділилися думками. Цей захід дав можливість глибше зрозуміти те, що молодь може змінити майбутнє.

/Files/images/novini_2019/2019-09-07_20-05-49(2).jpg

День школярика


Свято Першого Дзвоника

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2019року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для майбутніх випускників цей навчальний рік — останній у шкільному житті, бо вони прощаються зі стінами рідної школи.

/Files/images/novini_2019/IMG_4403.JPG

В цей день лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! На нашому святі був присутній голова міської ради м. Привілля Максим Вікторович Гура, який поздоровив всіх з початком нового навчального року та побажав всім натхнення у навчанні.

/Files/images/novini_2019/IMG_4400.JPG

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.


Поїздка у Польшу

У червні 2019 року делегація нашої школи у складі учнів 5-10 класів та представників батьківської громади начолі з директором М.М.Зизою відвідали Польшу з метою обміну досвідом у культурно-освітніх та навчально-виховних сферах діяльності між українськими та польськими учнями та педагогами, а також для реалізації нових проектів.

Ця поїдка була приурочена до 10-річчя з дня підписання Акту партнерства між нашою школою та гімназією м.Бичина.

Учні та батьки відвідали навчальні заклади м.Бичина, архітектурні пам'ятки, музеї. Всі залишилися задоволеними поїздкою.


Свято Останнього дзвоника!

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. На шкільному подвір'ї зібралися усі учні школи, батьки, гості.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одиннадцятикласники дякували вчителям, батькам, співали, танцювали прощальний вальс.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Микола Миклайович Зиза та гість свята - заступник директора міського голови м.Привілля Максим Сергійович Буренко. Пізніще дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних олімпіад, конкурсів, а також вручені похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить.. Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив всіх присутніх про початок чудової пори - літніх канікул. Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

(Дивитися більше фото)

Вітання випускників

В нашій школі склалася традиція - вітати випусників школи із завершенням навчання. Так, 29 травня, напередодні свята останнього дзвоника, класні колективи вітали 11 клас вітальними листівками, віршами, театралізованими сценками, відеозверненнями, дипломами та повітряними кульками.

/Files/images/novini_2018/IIijawy_ZYs.jpg/Files/images/novini_2018/nzHtSnfeS9w.jpg/Files/images/novini_2018/uEJSN121H9U.jpg/Files/images/novini_2018/DZEZ6kHx0m8.jpg


День дитячої оргнізації Нове покоління

У суботу, 26 травня в нашій школі пройшов захід – День дитячої організації Нове покоління. Традиційно на загальношкільній лінійці були нагороджені найактивніші учні школи: за внесок у життя класу, школи та міста, за високі спортивні досягення, за перемоги в онлайн олімпіадах та конкурсах. Право привітати переможців надалося голові ради шкільного самоврядування – Рудяшко Альоні. Також учнів привітали завуч школи з ВР Байрак Н.А. та завуч з НВР Загоруйко Л.М.

/Files/images/novini_2018/photo_2019-05-28_23-09-55.jpg/Files/images/novini_2018/photo_2019-05-28_23-08-49.jpg

Також на урочистій лінійці учні вперше презентували прапори класів.

/Files/images/novini_2018/photo_2019-05-28_23-08-38.jpg

Після завершення лінійки у школi вiдбувся турнiр з футболу. Збiрна команда юнаків школи зiграли матч проти команди батькiв, серед них був і мер нашого мiста Гура Максим Вiкторович, який із задоволенням взяв участь у змаганнях. З рахунком 5:4 команда батькiв отримала перемогу у серії пенальтi.Також команда дiвчат зiграла проти збiрноi команди мам та вчительок, з рахунком 2 :1 перемогу отримали дiвчата. Ігри були цiкавi, школярі активно вболiвали за своiх улюбленцiв! Всі учасники отримали незабутнi емоцii та чудовий настрiй, а переможці – почесні грамоти ! Дякуємо всiм за участь!

/Files/images/novini_2018/QCV3rujTY8U.jpg/Files/images/novini_2018/чпач.jpgМайстер-класс від естонської худужниці Ярини Ило

23 травня нашу школу відвідала Ярина Ило - естонський художник-фрілансер, викладає в різних навчальних закладах Естонії малювання та складання композицій, а також співпрацює з Жіночим центром в Тарту та застосовує арт-терапію як метод психосоціальної допомоги.

/Files/images/novini_2018/IMG_2455.JPG Для учнів та вчителів школи вона провела майстер-клас "Як пізнати себе за допомогою фарб та як арт-терапію застосовувати у школі". Під час майстер-класу учні та вчителі використувували різні матеріали для малювання: фарби, вугілля, папір з різною текстурою. Після виконання кожного завдання пані Ярина проводила виставку робіт з роз'ясненнями щодо вибору кольорів учасниками заняття.

(Дивитися більше фото)

Вчителі та учні залишилися задоволеними від проведеного час з художницею та щиро дякували їй за візит до нашої школи.

/Files/images/novini_2018/IMG_2481.JPG


Дипломатичний прийом у Генерального консула Республіки Польща з нагоди Національного Свята Третього Травня

/Files/images/novini_2018/апмы.jpg У травні директор школи Микола Миколайович Зиза з родиною відвідав дипломатичний прийом у Генерального консула Республіки Польща пана Януша Яблонського і пані Анни Яблонської з нагоди Національного Свята Третього Травня. На цьому прийомі Микола Миколайович був нагороджений високою нагородою міністра культури Республіки Польща медаллю «За заслуги перед польською культурою» - таку медаль у Польщі надають особам, які мають досягнення у популяризації та збереженні польської культури. Вітаємо Вас з нагородою!

/Files/images/novini_2018/baktXsbnAC8.jpg


Семінар педагогів-організаторів шкіл міста "Самоврядування в школі"

/Files/images/novini_2018/IMG_1516.JPG 24 травня на базі КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7» був проведений практичний семінар у форматі ток –шоу «Ліцензія на придбання знань» для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти на тему «Формування громадянської, соціальної активності і соціальної відповідальності у процесі практичної громадської діяльності школярів в умовах НУШ». У семінарі брала участь методист Лисичанського Методичного центру Н.А. Петрова. Головним питанням обговорення учасниками семінару стало шкільне самоврядування. Навіщо потрібне самоврядування? Що таке шкільне самоврядування та якою є його роль? Чому важлива участь учнів у справах школи? Як законодавство регулює самоврядування в школах? Ці питання вплинули на хід дискусії про проблеми шкільного самоврядування у школах міста та стали орієнтиром для дієвих змін щодо розвитку дитячого самоврядування у дитячих організаціях міста.

/Files/images/novini_2018/IMG_1477.JPG Досвідом та успіхами роботи шкільного самоврядування дитячої організації «Нове покоління» школи №7 поділилася голова ради шкільного самоврядування Альона Рудяшко, учениця 10 класу. Дівчина зазначила, що самоврядування – це система, яка дозволяє учням брати участь в управлінні закладом, сприяє розвитку учнівської активності і відповідальності, комунікативної культури та лідерських навичок, створенню інтерактивного освітнього середовища, дає можливість бути не байдужими до подій, які відбуваються у школі, міській громаді, країні. Беручи участь у вправах «Вибір» та «Зроби крок вперед», педагоги обговорили необхідність надавати право вибору дітям, як запоруки формування відповідального ставлення до своїх дій. Вчителі Мовчан М.В. та Байрак Н.О. презентували досвід школи у проекті «Школа – територія права», до якого школа долучилася у жовтні 2018 року за підтримки благодійного фонду «Восток SOS» та естонської організації MONDO. З того часу у школі організовані активні перерви, зона WI- FI, учні по-новому переглянули та доопрацювали Правила для учнів. Закінчили захід з розумінням того, що самоврядування допомагає школі змінитися, стати більш демократичною та відповідною викликам сучасних реалій життя та вимог суспільства. Педагоги –організатори відвідали шкільний музей та ретро клас, де спробували писати перами та поділилися своїми враженнями щодо закладу та заходу.

/Files/images/novini_2018/IMG_1465.JPG/Files/images/novini_2018/IMG_1450.JPGЛисичанські «Соколята» у Всеукраїнському вишколі «Джура – Десантник»

/Files/images/novini_2018/J5E9Dq0E2uo.jpg З 10 по 14 травня 2019 року рій «Соколята» КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7» на запрошення Мінмолодьспорту України та управління національно-патріотичного виховання брав участь у Всеукраїнському вишколі «Джура- Десантник» у м. Житомир. На вишколі зустрілися рої з 16 областей України. На початку заходу учасників ознайомили з метою та завданнями вишколу, об’єднали рої з різних регіонів України в 5 чот, визначили їх назви та кожній чоті та рою урочисто вручили прапори. Рій Лисичанська об’єднався з роями Івано-Франківської, Запорізької, Донецької областей та мав назву «Петлюрівці». Чоти були об’єднані у дві сотні - Кубань, Підляшшя. Курінь носив ім’я О. Ольжича. Під час тематичної лекції-екскурсії «Історія українського війська» учасники відвідали пам’ятник Олегу Ольжичу, пам’ятний знак борцям за волю України М. Сціборському та О. Сенику, краєзнавчий музей та музей космонавтики ім. С. Корольова. Найцікавіші заходи пройшли у військовому інституті ім. С. Корольова: стрільба в електронному тирі, проходження смуги перешкод, ознайомлення з бойовою армійською системою «Барс», відвідування музею мілітарної історії Житомирщини. Учасники вишколу проживали на території військової частини, а тому дотримувались режиму і правил перебування військової частини: підйом о 6.30, ранкова руханка, ранковий туалет, відкриття дня (підйом прапора, виконання Державного гімну України), військово – патріотичні заходи протягом дня з перервою на сніданок, обід та вечерю, відбій о 22.30.Завершення вишколу проходило на військовому полігоні, де діти пройшли військово-спортивну естафету в умовах, наближених до бойових, та здійснили навчальний стрибок з парашутом. А у грі «Котигорошко» наші хлопці й дівчата вибороли 4 призові місця в особистій першості.


Галерея "Джура. Десантник. Житомир-2019"


Відвідування людей похилого віку

14 травня учні нашої школи разом з радою ветеранів міста відвідали людей похилого віку, що мешкають у Кремінському будунку-інтренаті м.Кремінна. Діти підготували подарунки, солодощі та святковий концерт.

/Files/images/novini_2018/IMG_20190514_101123.jpg/Files/images/novini_2018/IMG_20190514_105829.jpg /Files/images/novini_2018/IMG_20190514_101236.jpg


День Европи

Щороку у травні українці відзначають День Європи. Своєрідною традицією, для учнів нашої школи, у цей день стала зустріч з учнями школи 29.Так, 15 травня, ми радо вітали гостей у стінах нашої школи.Зустріч розпочалася з екскурсії до ретрокласу, де гостям було запропоновано дати письмову відповідь на запитання : "Що означає бути європейцем? ". За допомогою пера та чорнила вони давали відповідь.Продовжуючи екскурсію школою, гості побували у кабінетах військової підготовки, російської та англійської мов, відвідали музей.Дуже цікавим був захід, який підготували Шабрацька М. Е. з учнями 9 класу.Зустріч завершилася досить тепло, гості та господарі обмінялися позитивними відгуками про проведений захід.На згадку про відвідини гості отримали наліпки-зірочки з емблемою Євросоюзу та пам'ятки про нашу школу.

/Files/images/novini_2018/N-siz6Zx4u0.jpg/Files/images/novini_2018/8T-bK6iYBwI.jpg/Files/images/novini_2018/n1_ByLQGHM8.jpg/Files/images/novini_2018/IRLw3VxcDp4.jpg


День перемоги над нацизмом!

/Files/images/novini_2018/2-2019.jpg 9 травня 2019 року Україна відзначає 74 річницю з Дня перемоги над нацизмом. Традиційно, захід до Дня перемоги відбувся на території мемориального комплексу Привільнянський плацдарм. На заході були присутні народний депутат України Сергій Дунаєв, мер м.Лисичанська Сергій Шилін та мер м.Привілля Максим Гура, депутати Лисичанської міської ради, ветерани війни та праці, учні шкіл, ліцею, мешканці та гості міста.
Розпочався захід з покладання корзин з квітами до підніжжя Привільнянського плацдарму. А після залпу триразового салюту і державного гімну, учасники урочистого мітингу зайняли свої місця біля меморіалу.

Міський голова подякував ветеранам за військовий подвиг, за післявоєнні трудові заслуги, за любов до Батьківщини, за безцінний досвід і мудрість, які вони дбайливо передають молодому поколінню, виховуючи у них повагу до історії, почуття патріотизму і шанування безсмертного подвигу їхніх дідів і прадідів, а також побажав всім мирного неба над головою, здоров'я, добра і благополуччя, душевного спокою і тепла сімейного вогнища.

/Files/images/novini_2018/1-2019.jpg

До привітань і слів подяки на адресу ветеранів приєдналися помічник народного депутата України Сергія Шахова Олександр Сухов, міський голова м.Привілля Максима Гура, Почесний громадянин міст Лисичанськ та Привілля, Почесний ветеран Лисичанська Марія Василівна Орлова і народний депутат України Сергій Дунаєв.

Продовжилося свято тематичною концертною програмою.

/Files/images/novini_2018/P_20190509_093336.jpg


/Files/images/novini_2018/8-9.jpg


Флешмоб "Квітка пам'яті"

/Files/images/novini_2018/DSCN0702.JPG


Виставка малюнків "Діти проти війни"

/Files/images/novini_2018/mz_eGAJ8JU4.jpg


Заходи щодо відзначення Дня Пам’яті та Примирення, Дня Перемоги

1. Екскурсії до шкільного музею «Вклонімося доземно всім солдатам» 1-4 класи ( за графіком)

2. Виставка дитячого малюнка «Діти проти війни» 6-8.05.2019

3. Уроки мужності «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим» 2-8.05.2019

4. Оформлення тематичної виставки у бібліотеці “Мир нам дістався нелегкою ціною” до 7.05.2019

5. Бесіда з учнями початкової школи «Хто такі ветерани?» 2-8.05.2019

6. Пошукова робота «Ветеран проживає поруч» (збір матеріалів про життєвий шлях «дітей війни»)

7. Привітання підшефних ветеранів з Днем Перемоги 8-9.05.2019

8. Тематичні виховні години у класах, перегляд кінофільмів 2-8.05.2019

9. Операція «Турбота» привітання ветеранів Другої світової війни 8-9.05.2019

10. Флешмоб «Квітка пам’яті» 8.05.2019

11. Участь у міському заході на Привільському плацдармі 9.05.2019


Відкриті уроки футболу

6 травня у Лисичанську на стадіоні «Шахтар» відбувся дитячий фестиваль”Відкриті уроки футболу».

Зазначимо, «Відкриті уроки футболу» – гуманітарний, політично нейтральний проект, який вважається УЄФА одним із провідних у розвитку масового футболу.

До заходу долучились понад 190 дітей, з якими працювали 20 волонтерів, що попередньо пройшли навчання у місті Запоріжжя.Привітав юних футболістів з відкриттям Фестивалю начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов (Антон Волохов). Він побажав юним спортсменам отримати задоволення від заходу, нових спортивних перемог та віри у себе.Після цього, відбулись показові виступи вихованців відділень акробатичний рок-н-рол та косіки карате міської ДЮСШ.По завершенню урочистого відкриття, всі учасники були розділені на 11 команд, які по черзі займались в різних зонах по 10-15 хвилин у кожній. Тренери-волонтери та їх помічники підготували різноманітні майданчики (здорового способу життя, психолога), веселі ігри і багато інших різноманітних вправ.Школам, які долучились до проекту, було надано спортивний інвентар та обладнання, а волонтерам та юним учасникам – екіпірування.Зазначимо, що проект відкритий для всіх бажаючих і націлений на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

/Files/images/novini_2018/RLg97ynUaOY.jpg/Files/images/novini_2018/T46LX8YDJ44.jpg/Files/images/novini_2018/bgsmlPl8Kj8.jpg/Files/images/novini_2018/6MpeC0F7F44.jpg


День ЦЗ у школі

25 квітня 2019 року у нашій школі був проведений День ЦЗ, метою якого були актуалізація знань про надзвичайні ситуації, які можливі у нашій місцевості та відпрацювання практичних навичок під час пожежі.

По-перше – це мінна безпека та дії при обстрілах. По-друге - пожежі та інші природні надзвичайні ситуації. По-третє - техногенні аварії, які можуть статися на підприємствах, розташованих навколо школи.

Вчитель 2 класу Кляченко Ю.І. підготувала і провела урок на тему «Сам собі лікар. Надання першої медичної допомоги при забиттях, порізах, подряпинах, укусах комах». Учні проводили практичну роботу, надаючи один одному першу допомогу за алгоритмом: вдягніть гумові рукавички – промийте подряпину розчином перекису водню – продезінфікуйте краї рани зеленкою або розчином йоду – заклеїти пластирем або забинтувати.

Учні 3 і 4 класів під час уроку на тему «Дії учнів під час надзвичайних ситуацій військового характеру» збирали «екстрену валізку» і опрацьовували пам’ятки про безпеку під час пожежі, вибухів, обстрілів (вчителі Василевська О.Л., Криворотько Н.І.).

Класні керівники 5-а та 5-б класів Зиза Г.М. та Струпок В.Л. провели експрес-гру «Запобігти, врятувати, допомогти», де розглядалися небезпечні ситуації місцевого значення і мінна безпека.

/Files/images/novini_2018/IMG_20190425_120812.jpg

У 6 класі був проведений виховний захід «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях». Учні вивчали народні прикмети, які вказують на зміни погодних умов і правила поведінки під час прогулянок у лісі(класний керівник Бабаєва О.В.)

/Files/images/novini_2018/IMG_20190425_123523.jpg

Учні 7-8 класів працювали над створення практичного порадника для безпеки під час виявлення підозрілих і небезпечних предметів (Шабрацька М.Е., Сподіна В.В.)

Учні 9 класу відпрацьовували алгоритм дій під час пожежі в громадському приміщенні (оповіщення про пожежу, первинні засоби пожежогасіння, правила пожежної безпеки у школі та громадських місцях)(Єгорова В.В.)

У 10-11 класах пройшла виховна година на тему «Дії населення під час артобстрілу. Перша домедична допомога». Діти відпрацювали накладання пов’язок на руку та голову. (Амбражевич А.І., Байрак Н.О.)

Слід зазначити, що всі вчителі використовували ілюстрації, відео фільми, мультфільми ЮНІСЕФ, презентації служби ДСНС для посилення мотивації учнів до попередження нещасних випадків і вироблення практичних навичок.

О 12.35 пролунав сигнал «УВАГА ВСІМ!», було здійснене голосове оповіщення про пожежу в школі і відбулася евакуація всіх присутніх: учнів, вчителів, обслуговуючого персоналу і навіть батьків, які відвідали школу.


Галерея "День ЦЗ 2019"


Міські літературні читання

19 квітня 2019 року на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбулися 8 міські літературні читання «Духовные истоки русской литературы», у яких взяли участь вчителі російської філології та учні 8 – 11 класів. Загальна тема цьогорічних літературних читань була «Верность».

Зі своїми роботами виступили учні 9 шкіл міста, серед яких нашу школу представляли учениці 9 класу Мовчан Римма та Черв’як Юлія. Вони розкрили тему «Собачья верность в рассказе А. П. Чехова «Каштанка» и повести Г. Н. Троепольского «Белый Бим Черное ухо». Дівчатам були вручені сертифікати учасників, а вчителю Зизі А. М., що підготував їх до виступу, - грамота.

/Files/images/novini_2018/_u-bsWRSjAc.jpg/Files/images/novini_2018/mdjrYmCqYc0.jpg/Files/images/novini_2018/0Ovv9VbZTf0.jpg


Хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи»

Учитель біології, хімії та екології школи Загоруйко Любов взяла участь у хакатоні «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи»(18–19 квітня 2019 року, Маріуполь), організованого CSR Ukraine, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», та Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Уряду Естонії; партнерами заходу виступили Інститут модернізації змісту освіти МОН та ініціатива «Дівчата STEM».

Мета заходу – розробити спільно з учителями дієві рішення щодо методології STEM-урока, що сприятиме забезпеченню рівних можливостей для дівчат та хлопців.

Під час дводенного хакатону вчителі: отримали досвід неформальної освіти; дізналися про нові підходи до викладання STEM-предметів; навчилися підвищувати інтерес учнів, зокрема дівчат, до STEM за допомогою дизайн-мислення; набули досвіду роботи в групах для створення проектів, які стануть у нагоді при розробці STEM-уроків з урахуванням гендерної чутливості.

Упродовж заходу учасники відвідали майстер-класи: «Гендерна чутливість у освітньому процесі», «Дизайн-мислення», «Що таке STEM-освіта?», «Дизайн презентацій: як зацікавити аудиторію»; відвідали комбінат Метінвест.

Любов Михайлывна була відзначена дипломамом за зайняте ІІ місце та нагороджена цінними подарунками.

Висловлюємо щиру подяку організаторам даного заходу за надану можливість отримати нові знання щодо особливостей впровадження STEM-підходу у освітній процес і важливості врахування гендерної чутливості. Хактон – це незабутня атмосфера нових ідей і рішень!


Обласний науково-практичний семінар "Ефективні технології управління сучасним закладом загальної середньої освіти"

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО12 квітня2019рокубув проведенийобласний науково-практичний семінар«Ефективні технологіїуправління сучасним закладом загальноїсередньої освіти»для директорів закладів загальної середньої освіти області Луганської області. Мета заходу: обговорення актуальних проблем функціонування закладів загальної середньої освіти та використання ефективних технологій управління для розвитку закладу освіти в умовах сьогодення.

Наталія Байрак, заступник директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Лисичанської міської ради Луганської області», представила досвід роботи школи як ресурсного центру громадянської освіти та реалізації громадських ініціатив.

Під час групової роботи учасники заходу мали можливість оцінити переваги й недоліки фінансової та кадрової автономії закладів загальної середньої освіти.

/Files/images/novini_2018/ОСБ.jpg

Конференція "Інформаційні технології у роботі з темами глобальної освіти та прав людини у сучасних школах"

11 квітня 2019 року директор школи Микола Зиза взяв участь у конференції "Інформаційні технології у роботі з темами глобальної освіти та прав людини у сучасних школах" в рамках проекту "Підтримка діяльності освітньої програми Мондо в кризових регіонах на сході України" при фінансовій підтримці Міністерства іноземних справ Естонії у співпраці з естонською організацією "MTU Mondo", яка проходила у м.Києві на базі Посольства Республіки Естонія.

/Files/images/novini_2018/11.jpg

Посольство Естонії в Києві зустрічало педагогів ізрізних куточків України теплою весняною погодою. Педагоги зібралися аби обмінятися досвідом участі впроектах ізглобальної освіти йправ людини таздобути нові знання всфері інформаційних технологій, комунікації тасучасних молодіжних течій.

Умежахнавчально-практичного курсу конференції відбулись дискусіїза кількома темами. Естонські експерти Марина і Юрій Курвице розповіли про впровадження діджиталізації восвіті Естонії таінформаційні технології вглобальній освіті зурахуванням прав людини; юрист громадської організації «Батьки SOS» — Роман Бондаренко поділився своїми знаннями зтеми «Співпраця батьків іадміністрації шкіл щодо дотримання прав дитини внавчальних закладах»; представник громадської організації «Простір толерантності» — Андрій Книжний розповів про «Сучасні субкультури, значення невербальних символів іграфічних знаків вмолодіжному середовищі».

/Files/images/novini_2018/41.jpg

Учасники конференції працювали з шістьома потенціалами шкіл: зовнішні зв’язки, самоврядування, адміністрування, навчальне середовище, викладання тавзаємовідносини. Нестандартні методи викладання, застосування індивідуальних практик під час уроків, дні відкритих дверей з тренінгами для батьків, налагодження зв’язків згромадськими організаціями, міжнародними фондами, громадою, поліцією— про цезгордістю заявили школи. Організатори раді змінам тадосягненням, а шкільні товариства зупинятися незбираються, готові й надалі працювати та обмінюватись досвідом з професійними колегами. Наприкінці зустрічі школи поділилисясвоїми напрацюваннями та нововведеннями які були запроваджені в навчальний процес після участі в згаданих проектах.

/Files/images/novini_2018/57366697_2270408113204803_6063250055257653248_n.jpg


День космонавтики

9 квітня у школі було створено виставку-конкурс до Дня космонавтики – «Космічні канікули». У конкурсі взяли участь школяри 5 -9 класів. Юні художники не тільки малювали космічні канікули а й розповідали про космос, про перших космонавтів. Учні мріяли про космічні канікули. Сподівалися, що можливо хтось з них відкриє нову планету, а може стане першою людиною, яка висадиться на Марсі. А можливо в когось навіть буде свій будинок на Місяці, куди він чи вона зможе літати на вихідні як на дачу! Діти фантазували з задоволенням!

/Files/images/novini_2018/космос.jpg


Міське свято до Дня Перемоги

3 квітня у стінах нашої школи пройшло міське свято до Дня Перемоги з участю народного депутата Дунаєва С.В., міського голови м.Привілля Гури М.В. На свято були запрошені ветерани міста: учасники бойових дій, діти війни, воїни-інтернаціоналісти та рада ветеранів міста Привілля, вчителі та учні школи. З нагоди Дня Перемоги міський відділ культури влаштував святковий концерт під час якого всі присутні отримали привітання, почесні грамоти і подарунки.

/Files/images/novini_2018/photo_2019-04-15_00-14-47.jpg


Обласний форум «Сучасні заклади освіти Луганської області – 2019»

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО26 березня 2019 рокувідбувсяобласний форум «Сучасні заклади освіти Луганської області – 2019», на якому був репрезентований інноваційний досвід Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та закладів освіти – партнерів інституту на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» (м.Київ).У роботі форуму взяли участь працівники методичних служб регіону, районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів, керівники та педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої освіти Луганської області, учасники Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019». Модератором заходу виступилаОльга Касьянова,заступник директора з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

/Files/images/novini_2018/IMG_5863 (1).JPG

Урочисту церемонію нагородження переможців та учасників XМіжнародної виставки провелиОльга ЛішиктаЮрій Стецюк:

Золота медаль– Луганський ОІППО, середня загальноосвітня школа № 15 I–III ступенів міста Сєвєродонецька Луганської області, комунальний заклад «Лисичанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Лисичанської міської ради Луганської області», Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради Луганської області, середня загальноосвітня школа I–III ступенів № 6 міста Сєвєродонецька Луганської області, комунальна установа «Сєвєродонецький методичний центр» Луганської області.

/Files/images/novini_2018/IMG_5822.JPG


ХІІ Всеукраїнський дитячий форум "Формула успіху правової держави очима дітей " - 2019 р.

14-15 березня команда учнів школи представляла свій проект "Захист прав дитини" на форумі у м.Тернопіль. У форму взяли участь 14 команд з різних областей України. Виступ студентів Національного Тернопільського Університету особливо запам'ятався тим, як вони розповідали про навчання в своїх країнах - Танзанії, Кот-д'Ивуар та Кембріджі. Команда школи у складі вчителів Байрак Н.А., Кіященко А.А. та учнів Маланія Надія, Кляченко Іліна,Бабенко Даша отримали грамоти за перемогу в номінації "Зразковий проект" та особистий внесок у систему формування правосвідомості підростаючого покоління та приємні подарунки. Під час проведення форуму діти мали можливість поспілкуватися з однолітками з різних регіонів України.


Міське свято 8 березня!

5 березня у КЗ "ЛЗОШ І-ІІІ ст.№7" пройшло міське свято присвячене Міжнародному Дню жінок - 8 березня. На свято були запрошені почесні гості - жінки підприємств, шкіл, лікарень. Серед них голова ради ветеранів міста Привілля - Головко Г., заступник міського голови - Буренко М. Для гостей, які були присутні на святі, учні школи підготували концерт, привітали теплими словами та подарували листівки, зроблені власноруч учнями школи.


Галерея "Міське свято 8-го березня"


День вшанування Героїв Небесної Сотні

19-20 лютого у школі відбулися заходи до дня вшанування Героїв Небесної Сотні: виховні години у 5-7 класах, урок мужності для 8-11 класів, акція "Ангели пам'яті".

/Files/images/novini_2018/SoqZVSMcLiM.jpg /Files/images/novini_2018/IMG_2359.JPG


Міський семінар-практикум "Трудове навчання та компетентнісний підхід до його вивчення"

19 лютого на базі школи №29 відбувся семінар- практикум для вчителів обслуговуючої праці на тему "Трудове навчання та компетентністний підхід до його вивчення". На цьому семінарі вчитель трудового навчання О.В.Бабаєва проводила майстер-клас "Виготовлення декоративних квітів із паперу".

/Files/images/novini_2018/52287170_1972107313098879_912547462248398848_n.jpg/Files/images/novini_2018/52470644_2471822146378462_8412758953292726272_n.jpg/Files/images/novini_2018/52668001_2223206331340600_7380829202854969344_n (1).jpg/Files/images/novini_2018/52474437_2005389053095744_4171916787912278016_n.jpg


Зустріч з воїнами-інтернаціолістами

До 30-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану у шкільному музеї відбулася зустріч учнів 8-11 класів з воїнами -інтернаціоналістами Федоренко Ю.В. та Череповським О.Л. Під час зустрічі хлопці відбулася відверта розмова про події, які пережили воїни-герої під час служби в Афганістані.

/Files/images/novini_2018/IMG_2351.JPG/Files/images/novini_2018/IMG_2357.JPG


Підсумки тижня безпечного Інтернету

До дня безпечного Ітернету у школі були проведені такі заходи:

конкурс малюнків "Інтернет очима дітей" для учнів 1-4 класів, в якому перемогли:

І місце - Стаднікови Анастасія та Максим, 1 клас
ІІ місце - Червяк Анастасія, 1 клас
ІІІ місце - Кожушко Аліса, 1 клас

/Files/images/novini_2018/DpAL13SYe2Y.jpg/Files/images/novini_2018/8Z6WXc_xNAs.jpg

конкурс буклетів "Безпечний Інтернет починається з тебе!", у якому брали участь 5-11 клали. Переможцями стали учні 5-Б класу!

у 5-11 класах були проведені виховні години на теми "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобо", "#Stop-Sexтинг" та інші.

/Files/images/novini_2018/GNTYo_Ybi-Q.jpg

у 7-9 класах - уроки основ здоров'я "Безпека спілкування в мережі Інтеренет".

/Files/images/novini_2018/IMG_2332.JPG/Files/images/novini_2018/IMG_2331.JPG

5 лютого учні 8-11 класів стали учасниками онлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтренету

/Files/images/novini_2018/IMG_2339.JPG/Files/images/novini_2018/IMG_2334.JPG

а також вчителем інформатики був оформлений інформаційний стенд "Про безпечний Інтернет".

/Files/images/novini_2018/4YW4v2ITVO0.jpg


5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

/Files/images/novini_2018/SID2019_Ukraine_betterinternetcentre.jpg

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами
#SID2019 та #SaferInternetDay,
#ДеньБезпечногоІнтернетуу соціальних мережах.

Пропонуємо вашій увазі пам’ятку, щодо безпечного користування інтернетом

Основні правила безпечної роботи в інтернеті, про які варто сказати дітям

 1. Не давайте нікому своїх паролів.
 2. Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби.
 3. Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам.
 4. Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції).
 5. Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні.
 6. Не діліться своїми фото з незнайомцями.
 7. Не повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код).
 8. Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код.
 9. Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.
 10. Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.
 11. Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу).
 12. Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.

На чому варто робити акценти:

Основна порада для школярів будь-якого віку складається з трьох ключових аспектів:

Пам’ятайте:Коли ви розмістили інформацію в інтернеті, ви втрачаєте над нею контроль. Видалення матеріалу та його копій практично неможливе.

Перевіряйте:Ви маєте достеменно знати, кому надаєте інформацію, а також, як і з якою метою вона буде використана.

Думайте:Чи варто розміщувати інформацію, якщо ви не знаєте, як її використають і чи це не зашкодить вам чи близьким?


Підсумок участі у міських предметних олімпіадах 2018р.

Ось і завершився міський тур шкільних предметних олімпіад. Учні нашої школи брали активну участь та демонстрували свої знання.
Були в нас і переможці:

Ємельянова Іліна, учениця 11 кл. - ІІІ місце в олімпіаді з біології.
Кучеренко Олександра, учениця 10 кл. - ІІ місце в олімпіаді з екології.
Маланія Надія, учениця 10 кл. - ІІІ місце в олімпіаді з екології.

Закіров Кирило, учень 6 кл. - ІІ місце в олімпіаді з математики.

Ємельянова Іліна, учениця 11 кл. - ІІІ місце в олімпіаді з російської мови..

Дякуємо вчителям Загоруйко Любові Михайлівні, Струпок Вікторії Леонідівні та Зизі Анні Миколаївні за якісну підготовку учнів до олімпіади. Бажаємо усім учасникам сил та наснаги у наступному навчальному році!


Smart-вечірка "Життя без насильства"

28 листопада до школи завітали представники Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини" та провели Smart-вечірку. На захід, спрямований на підвищення обізнаності щодо насилля серед підлітків були учні 7-11 класів та учні 9 класу СШ №29. Всі учні були поділені на групи, в яких вони працювали під керівництвом фасілітаторів. Учасники заходи отримали у подарунок книжки "Зелені мартенси", польського автора Йоанна Ягелло та футболки. Завершенням вечірки став фуршет.


Проект "Школа - територія прав людини", м.Чернігів

/Files/images/novini_2018/2018че.JPG У жовтні 2018 року наша школа стала учасницею проекту "Школа-територія прав людини", організованого Благодійним фондом «Восток-SОS» (Київ, Україна),MTÜ Mondo(Таллінн, Естонія) впартнерстві з Освітнім Домом прав людини— Чернігів (Україна) запідтримки Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Для участі в цьому проекті було відібрано 5 шкіл Луганської області, серед яких і наша школа. На осінніх канікулах директор школи Зиза Микола, заступник директора з вихової роботи Байрак Наталія, учитель української мови та літератури Мовчан Марина, представниця батьківської громадськості Шиша Світлана відвідали м. Чернігів, де в Освітньому домі прав людини разом з іншими командами навчалися, як перетворити звичайну школу на справжню територію прав людини.Навчальна програма проекту розроблена естонськими таукраїнськими експертами, вчителями татренерами наоснові естонського досвіду внавчанні методам Глобального освіти Mondo інавчального курсу «Школа— територія прав людини» Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».Робота у цьому проекті триватиме весь навчальний рік. Тож на нас очікують цікаві зустрічі, ділові ігри, нові знання та позитивні емоції!

(Дивитися усі фото)

/Files/images/novini_2018/2018ч.JPG

День толерантності

16 листопада в школі пройшов День толерантності. Мета цього дня: розвиток інтересів, поважного ставлення до однокласників, учнів школи, вчителів, а також почуття комфорту в стінах навчального закладу. Протягом дня пройшли такі заходи: шкільна пошта "Мені приємно тобі сказати, що..", паркан відвертості "Я хотів би сказати..", гра-квест "Знайди посмішку", акція "Долоньки". Учасники гре-квесту - 4, 5-а, 5-б, 6, 7, 8 класи одержали солодкі подарунки.

/Files/images/novini_2018/10(3).jpg


Товариська зустріч,19.10.18 р.

У школі пройшли змагання з настольного тенісу та розбирання/збирання автомата між командою учнів школи та військовослужбовцями, що перебувають на території міста. Переможцями стали: Радченко А., Пащенко М., Рудяшко А., Герасимюк К., Ємельянова І., а також вйськові.Всі учасники отримали грамоти та смаколики.

(Дивитися усі фото)

/Files/images/novini_2018/photo_2018-10-22_17-20-19.jpg


Екскурсія у Полтаву

/Files/images/novini_2018/bv0pw9uvoiM.jpg 12-14 жовтня 2018 року учні та вчителі нашої школи здійснили незабутню подорож до Полтави. Позитивні враження та нові знання подарували дітям музей І.П. Котляревського, Полтавський краєзнавчий музей, музей Панаса Мирного, музей гончарного мистецтва. Цікавою та насиченою була автобусна екскурсія містом. Яскравим завершенням подорожі став перегляд вистави "Наталка Полтавка" у Полтавському обласному драматичному театрі.

(Дивитися більше фото)

/Files/images/novini_2018/hHNM8eKN7RY.jpg


День миру

19-20 вересня в школі проходили заходи до Дня миру. Учні початкової школи на міській площі малювали символи миру і добробуту, а 7-й клас влаштувава флешмоб "Ми за мир! Ви з нами?"

(Дивитися більше фото)

/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-21_20-42-14.jpg


Олімпійський тиждень

/Files/images/novini_2018/D6vmTamSQMQ.jpg

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичної культурою та спортом учнівської молоді, відзначення Дня фізичної культури і спорту у КЗ "ЛЗОШ 1-3 ст.№ 7" з 10 по 14 вресня було проведено Олімпійський тиждень. У рамках цього тижня були проведені такі змагання: веселі старти, конкурс малюнків для молодших класів, змагання з легкої атлетики: біг 60 м, 300 м, прес, скакалка, підтягування на високій перекладині та брусах (юнаки). Учні 7-11 класів змагалися з волейболу,і команда вчителів із задоволенням взяла участь у них. Учні 5-11 класів стали учасниками шкільного марафону, зробили цікаву бадьору зарядку на головній площі міста. Наприкінці тижня дівчата позмагалися у конкурсі "Найкраща група підтримки".

/Files/images/novini_2018/lqJi1MCCE6o.jpg

(Дивитися більше фото)


/Files/images/novini_2018/1.jpg/Files/images/novini_2018/2.jpg

Проведення Олімпійського тижня подарувало учням нашої школи позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних умінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя. Його учасники отримали заряд бадьорості, позитивні емоції, показали свої вміння, навички з оволодіння основними рухами. А найкращі спортсмени школи отримали грамоти за свої спортивні досягнення!

/Files/images/novini_2018/3ow7rE_tEp0.jpg


День школярика

4 вересня у нашій школі пройшов День школярика. Цього дня учні 1-11 класів брали участь у пізнавально-розважальних заходах: малювали, танцювали, розгадували ребуси, складали портфель та змагалися у влучності.

/Files/images/novini_2018/день школярика.jpg

Ось так учениця 7-го класу Женя Сухаревська висловила свої враження про цей захід:

Сегодня день был необычный,
Мы провели его отлично!
Со вторым классом подружились,
Старое повторили, новому научились.
Сегодня день был просто класс!
Спасибо Вам, мы любим ВАС!

(Дивитися більше фото)

Свято Першого дзвоника

3 вересня у нашій школі пройшло свято Першого дзвоника!

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька. Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-10_00-34-26.jpg

На урочистому шкільному параді був пристуній гість - мер міста Привілля Максим Вікторович Гура. Він щиро привітав учнів та вчителів із початком нового навчального року та побажав їм наснаги, жаги до знань та нових перемог.

/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-06_16-28-15.jpg/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-06_16-28-17.jpg/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-10_00-34-22.jpg


Кіровоград 2018

/Files/images/novini/Кіровоград(1).jpg На запрошення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка Сергія Анатолійовича та начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Таборанського Володимира Петровича делегація школи у складі директора Зизи М.М. та трьох учителів відвідала Кіровоградську область. На зустрічі з першим заступником голови обласної державної адміністрації Коваленком С. П. та начальником управління освіти Таборанським В.П. обговорювалися питання встановлення партнерських відносин між освітніми закладами Кіровоградської області і нашою школою, обміну делегаціями вчителів та учнів.
Нас цікавило, як працюють опорні школи, а також навчальні заклади військово - патріотичного напрямку.

Протягом відрядження делегація відвідала:

- Навчально – виховне об’єднання № 6 м. Кропивницький
/Files/images/novini/Кіровоград(2).jpg
- Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 – Дитячий юнацький центр «Лідер» міської ради міста Кропивницького», який вразив нас оснащенням кабінету «Захисту Вітчизни»
/Files/images/novini/Кіровоград(3).jpg
- Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл".
/Files/images/novini/Кіровоград(4).jpg
Напрями діяльності - військово – патріотичне виховання, інклюзивна освіта.
- Навчально-виховний комплекс «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.О.Сухомлинського»
/Files/images/novini/Кіровоград(5).jpg
- Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського
/Files/images/novini/Кіровоград(6).jpg
- «Ху́тір Наді́я» — державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого (Тобілевича).
/Files/images/novini/Кіровоград(7).jpg
- Кіровоградський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
/Files/images/novini/Кіровоград(8).jpg
Педагоги нашої школи отримали багато незабутніх вражень. Ми дуже вдячні адміністрації шкіл та вищих навчальних закладів за теплий прийом. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Прикільний табір "Веселка"

11.06.2018 року при КЗ "ЛЗОШ I-III ст.№7" відкрився пришкільний табір з денним перебуванням "Веселка" для дітей пільгових категорій. При таборі оргганізовано дворазове харчування і щодня будуть проводитися веселі ігри, прогулянки на свіжому повітрі,екскурсії, походи, квести,експреси та різні розважальні конкурси для дітей. Кожен день має свою тематичну назву: "День спорту", "День миру", "День квітів", "День туризму", "День кольорів", "День бантиків". Усі діти, а їх п ятдесят малюків, дуже весело проводять свій час у колі друзів та вихователів.

/Files/images/novini/photo_1528786327.jpg

/Files/images/novini/image.jpg


Пишаємось!

Ретро-клас створили у Привольнянській школі


День вишиванки

17 травня у нашій школі пройшов День української вишиванки!

/Files/images/novini/AVG6We19Oo0.jpg/Files/images/novini/DSCN8475.JPG/Files/images/novini/photo_1527666696.jpg


9 травня - День великої перемоги!

Знов білим цвітом вкрилися сади,
І знов приходить свято Перемоги...

9 травня 2018 року наша країна відзначила 73-тю річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні. У нашому місті традиційно пройшло свято присвячене Дню перемоги над нацизмом. Жителі міста відвідали мемореальний комплекс "Привільський плацдарм", щоб вшанувати пам’ять загиблих у Другій Світовій війні. Адже саме з нього почалося визволення України.
Відвідали це свято і учні нашої школи разом з вчителями та батьками. Після мітингу і концерту, відбулося урочисте покладання квітів. Ці події минулого століття безпосередньо стосуються кожної родини, і самосвідомість в такі моменти важлива складова виховання. Ми повинні пам’ятати ті жахливі, жорстокі роки, бо той хто не знає своєї історії, обов’язково її повторить.

(Дивитися усі фото)

/Files/images/novini/DSC_0191.JPG


Шкільний суботник

У суботу, 5 травня, учні та вчителі нашої школи влаштували суботник.

/Files/images/novini/D5R6d4-AWV4.jpg/Files/images/novini/lvlnxzsdTk8.jpg/Files/images/novini/RCgxBnNnDJw.jpg


Майбутні школярі!

У четвер 26 квітня пройшло останнє заняття Школи майбутнього першокласника. Дітей урочисто привітали, вручили дипломи про завершення підготовки до навчання та присвоїли почесне звання УЧЕНЬ!
Ми чекаємо на Вас 1-го вересня!

/Files/images/novini/IMG_20180426_153511.jpg/Files/images/novini/IMG_20180426_163126.jpg/Files/images/novini/IMG_20180426_163628.jpg


КВЕСТ "Втеча з в'язниці"

У минулому році учні нашої школи брали участь у правовому квесті на базі університету ім. В. Даля. За результатами змагання наша школа посіла перше місце, за що отримала призовий сертифікат на безкоштовне проходження квест-кімнати «Ізоляція».
19 квітня учениці 10 класу Бєлова М., Малишева Є., Ємельянова І. та Працюк А. відвідали квест-кімнату, де обрали локацію «Втеча з в`язниці». Наші дівчата впоралися за 42 хвилини, що виявилося гарним результатом. Враження від квесту було незабутнім. Всім дуже сподобалося, кожен перевірив своє логічне мислення та проявив гарну командну роботу.

/Files/images/novini/VvaGvhHs-mY.jpg


Урок мистецтва

Незвичайно пройшов урок мистецтва у 8 – 9 класах. До нас у гості завітала випускниця нашої школи, акторка Київського академічного Молодого театру, Баріхашвілі Дар’я.

Учні з задоволенням слухали Дарю, яка розповіла про навчання у школі, її мрії стати акторкою, навчання в університеті. Цікавою була розмова про театр, театральні професії. Усі мали можливість розпитати про українське кіно, українську кіноіндустрію. Зараз на телеекранах України йде серіал «Обручка з рубіном», де Дар’я виконує головну роль.

Дар’я дала поради учням, які мріють про акторську професію.

Зустріч була теплою та доброзичливою. Учні взяли автографи у Дар’ї та фотографувалися з нею.

Творчих успіхів, Дар’є, чекаємо у гості.

/Files/images/novini/12.jpg


Спортивні канікули

На весняних канікулах пройшли спортивні ігри для учнів 3-4 класів "Веселі старти" у яких переміг 3 клас. Так тримати!

/Files/images/novini/photo_2018-04-06_00-27-42.jpg


/Files/images/novini/photo_2018-04-06_00-27-44.jpg

На весняних канікулах у нашій школі відбулися спортивні змагання з волейболу серед учнів 7-11 класів. Перемогу одержав 9 клас. Вітаємо!

/Files/images/novini/photo_2018-04-06_00-27-46.jpg/Files/images/novini/photo_2018-04-06_00-27-51.jpg


Music Camp International

З 25 по 30 березня 2018 року в місті Лисичанську працював міжнародний музичний табір «Music Camp International». Мета музичного табору була в тому, щоб розкрити в дітях внутрішній потенціал, дати їм зрозуміти, що вони талановиті, допомогти їм повірити в себе. В цьому музичному проекті прийняв участь Хащенко Дмитро , учень 5 класу. Дмитро всього за 5 днів навчання навчився грати на скрипці та гітарі, співати у хорі. Ми пишаємося тобою, Дмитро!
30 березня в Лисичанському Палаці культури відбувся концерт у супроводі Луганського обласного симфонічного оркестру на якому 127 дітей заспівали хором твори української класики, пісні на англійській , іспанській мовах. Про музичний проект у Лисичанську написано в газеті «Новый путь» 5.04.2018 року.

/Files/images/novini/1523386243442_0.jpg/Files/images/novini/1523386260274_3.jpg


Юні митці

Багато людей охоче займаються літературною діяльністю, але не мають сміливості перестати писати до «шухляди» і почати доносити свої твори до публіки. Чудовою можливістю продемонструвати пробу пера є участь в міському дитячо-юнацькому літературному конкурсі «Проба пера». Цього року тема конкурсу «Моя країна – Україна», присвячена 120-ій річниці з дня народження поета В. Сосюри та 80-ти річчю з дня утворення Луганської області, 75-річчю визволення Лисичанська від німецько-фашистських загарбників.

Міський конкурс молодих літераторів «Проба пера» проводиться центральною бібліотекою комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» серед учнів та студентів міста з метою виявлення, підтримки та заохочення до літературної творчості молодих авторів.

29 березня у залі Центральної бібліотеки м. Лисичанська відбулося свято, яке зібрало юних поетів та прозаїків, вчителів, членів міського літературного об’єднання «Істок», філологів, бібліотечних працівників.

Нашу школу представляли:

Учні 3 класу: Васюков Ілля з прозою «Традиції моєї родина» та Миронов Микита з прозою ««Моя країна – Україна» (вчитель Криворотько Н. І.);

Учениця 4 – А класу Коваленко Катерина з казкою у прозі «Родинні скарби» (вчитель Чеснокова Т. О.)

Учениці 6 класу Сухаревська Євгенія з казкою у віршах «Украинская речь», Панова Наталія з казкою у прозі «Победа Украины над злом» (вчитель Зиза А. М.)

Талановиті автори читали свої твори з захопленням та артистизмом. Кожній номінації було присвоєно звання «Переможець конкурсу «Проба пера» відповідного року та вручені Дипломи та Грамоти.

Перемогу від нашої школи отримали:
Сухаревська Євгенія – 2 місто у номінації «Вірші»
Коваленко Катерина – 2 місто у номінації «Проза»
Євгенія отримала і приз глядацьких симпатій! Вітаємо!

Конкурс допомагає творчому становленню та формуванню у молодих авторів мотивації до літератури. Свято скінчилося, залишивши в серцях юних митців теплі спомини і паростки нового творчого натхнення.

/Files/images/novini/проба пера.jpg


Таланти твої, Луганщино

22 березня творчий колектив талановитих учнів школи став учасником міського фестивалю - конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Луганщино», який проходив у місті Лисичанську у ЦРШМ. Виступ нашого колективу розпочався з театралізованої вистави «Свято веснянки». Пісенну композицію «За вроду дякую батькам» виконала Маланія Надія, учениця 9 класу. Завершився виступ запальним танком «Доброго ранку», у виконанні дівчат 3,4 класу. Журі схвально оцінило виступ дитячого колективу. Адміністрація школи висловлює подяку всім учням – учасникам фестивалю та особисто учителям: Сподіній В.О., педагогу- організатору Сіренко Л.М., вчителю Зизі М.М.

/Files/images/novini/5W1f191lcHo.jpg/Files/images/novini/szRZCEId2S4.jpg /Files/images/novini/IUOhtPBlw1E.jpg/Files/images/novini/IQ7OfLpD_5M.jpg


28 березня 2018 відбувся турнір у Лисичанську з настільного тенісу серед учнів закладів освіти. Нашу школу у змаганнях представляли Фень Ліна -11 кл, Пащенко Микита -8 кл. Учні намагалися здобути перемогу, але удача оминула їх,не вистачило зовсім трохи до перемоги. Ми віримо у подальшу перемогу та дякуємо нашим спортсменам за участь у змаганнях!

/Files/images/novini/FWl4mGmdV10.jpg


Міське свято до Дня 8-го березня

/Files/images/novini/DSCN9073.JPG З ледь відчутним весняним подихом до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті, – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Цей день несе у світ ніжність та красу. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла.Ось такими прекрасними словами розпочалося міське свято до Дня 8 Березня. Учнями школи був підготовлений святковий концерт.

/Files/images/novini/DSCN9078.JPG Всіх присутніх жінок зі святом привітали міський голова Гура Максим Вікторович та голова ради ветеранів Головко Галина Григорівна. Свято пройшло урочисто, піднесено, емоційно. Діти з відкритим серцем та теплом дарували пісні, танці, гуморески. Кожна жінка відчула увагу, любов, яку подарували учні нашої школи.

Зі свята вони пішли не тільки з вітальними листівками, виготовленими учнями, а й з гарним весняним настроєм.

(Дивитися усі фото)
/Files/images/novini/DSCN9118.JPG

План спотивних змагань,
присвячених XXIII зимовим Олімпійським іграм

23 лютого всі учні школи зібралися на урочисту лінійку, присвячену XXIII зимовим Олімпійським іграм, які проходять з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея). З переглянутого відео діти дізналися про те, що проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслей, санний спорт, скелетон ,хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трекікерлінг, а решту лижні змагання:гірськолижний спорт,сноубординг, фристайл, біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство. Вчитель фізкультури Кіященко А.А. познайомила учнів з планом спортивних змагань на тиждень, а саме:

 • 23.02.- змагання зі стрільби серед працівників школи
 • 26.02.-02.03. – змагання команд з футболу, тенісу
 • 27.02. – конкурс плакатів на олімпійську тематику
 • 03.03.- лінійка, нагородження переможців

/Files/images/novini/DSCN8903.JPG

/Files/images/novini/DSCN8904.JPG


Stop булінг!

20 лютого відбулася зустріч учнів 5,9 класів з представниками міської патрульної поліції./Files/images/novini/IMG_1975.JPG

Темою зустрічі стали питання булінгу: фізичного, психологічного, економічного, кібергбулінгу. Хто частіше стає жертвою булінгу? Як допомогти дитині-жертві булінгу? Як не стати жертвою булінгу? – про це йшла розмова з дітьми.

Також йшла розмова про особливості відповідальності неповнолітніх за правопорушення. Правоохоронці звернули увагу на те, куди треба звертатися (телефонувати), якщо ти став жертвою правопорушення. Кожен учень отримав книжечку «Твоя безпека» у подарунок.

/Files/images/novini/IMG_1976.JPG


Всеукраїнський дитячий форму "Формула успіху правової держави очима дітей"

На запрошення Тернопільського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2» для участі у ХІ Всеукраїнському дитячому Форумі «Формула успіху правової держави очима дітей» команда учнів у складі: Кляченко Кирило, Ашихін Михайло, Ємельянова Іліна, Малишева Єлизавета, Працюк Аміна , Бєлова Марія перебувала 14-16 лютого 2018 року у місті Тернополі. На Форумі ми представили проект «Я - це Україна: громадянська активність, патріотизм, правосвідомість» . Під час інтерв’ю місцевому телебаченню Ємельянова Іліна розповіла, як команда обирала тему проекту, як учні нашої школи проявляють громадянську активність , готовність гідно прийняти естафету дорослих наставників в системі формування і становлення Української держави. Виступати з проектом доручили Малишевій Єлизаветі, Бєловій Марії та Кляченко Кирилу. /Files/images/novini/IMG_1918.JPG

Під час урочистої частини Форуму учнів привітали: заступник міністра юстиції України С.І. Петухов, голова Ради «Союзу юристів України» Л.О. Бицюра, директор правового ліцею І.В. Іванюк. Нагородження учасників Форуму відбувалося після закінчення виступів команд. Грамоти та призи за перемогу в номінації «Зразковий проект» та активну роботу, особистий внесок у розвиток правознавства, зміцнення правової культури вручив всім учасникам начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Е.С. Кольцов. Перший день Форуму закінчився вечором відпочинку – дискотекою у правовому ліцеї.

/Files/images/novini/IMG_1970.JPG Другий день розпочався із зустрічі з деканом юридичного факультету ТНЕУ С.В. Банахом . Учасники Форуму пройшли коридорами та кабінетами навчального закладу, ознайомилися з особливостями навчання студентів на факультеті, мали можливість постріляти у сучасному тирі, відчути себе у ролі судді, відвідали кімнату для психологічного відпочинку та отримали запрошення на навчання у ВНЗ. Чудовим подарунком від організаторів Форуму стала екскурсія в Марійський духовний центр Божої Матері Зарваницької.

Особливою ця поїздка була для учасника команди Кляченко Кирила. 15 лютого йому виповнилося 17 років. Цю подію ми також не залишили без уваги.

Повертаючись з Тернополя, день ми провели у Києві. Столиця зустріла нас теплою, сонячною погодою, що дало нам можливість здійснити пішу прогулянку історичними місцями міста.

Поверталися додому задоволені, сповнені вражень та в очікуванні наступної подорожі.


Галерея "Всеукраїнський дитячий формум "Формула успіху правової держави очима дітей""


УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ (ІІІ ЕТАП)

27.01.18р. на обласній олімпіаді з біології виступила учениця 10 класу Ємельянова Іліна. Іліна замінила делегата з міста Лисичанська, який захворів. Така ситуація була неординарною, бо без додаткової підготовки до таких змагань досить важко готуватися. Однак Ілліна посіла 10 місце і отримала цікавий досвід. Бажаємо успіхів у наступному році!

/Files/images/novini/UZQW_lchav0.jpg


УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ (ІІІ ЕТАП)

На обласній олімпіаді з екології 13.01.18р. нашу школу представляла учениця 11 класу Фень Ліна. Вона виступила з проектом «Екологічний вплив ламп розжарювання і енергоефективних ламп». За результатами виступу у двох турах (тести і захист екологічних проектів) Ліна посіла 8 місце. І хоча це не призове місце, але для першої спроби для нашої школи досить пристойно.

День Соборності

З 22 -25 січня в школі пройшли заходи до Дня Соборності України. Відзначали дві важливі події української історії: проголошення незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки (1918) та проголошення рівно через рік Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919)

22 січня серед учнів 5-11 класів пройшов історичний квест до Дня Соборності України. Захід складався з 3 турів. Переможцями стали: 11 клас, 10 клас, 6 клас. Учнів 1-4 класів об’єднав флешмоб «Прекрасна моя Україна».

25 січня вчитель історії Сподіна В.О. провела круглий стіл у шкільному музеї для учнів 7-11 класів «Єднання заради незалежності».


Галерея "День Соборності"


Вікторина "Мій рідний край"

18.01.18, на виховній годині, серед учнів 9-11 класів було проведено інтелектуальну гру «Мій рідний край». Учні приймали участь у вікторині, яка проходила у 3 тури. Кожна команда складалась з 5 учасників, які заздалегідь готувалися до неї. Всі питання були пов`язані з Луганщиною: її пам`ятками, історією та визначними людьми, які прославляли Луганський край. Кожна команда давала відповіді на протязі однієї хвилини.

Склад журі, в який входили наші вчителі: Сподіна Вікторія Олександрівна, Чихачова Людмила Агзамівна та Чучук Лариса Василівна, які підраховували бали та підводили підсумки:

І місце - 10 клас

ІІ місце - 11 клас

ІІІ місце - 9 клас

Вітаємо переможців!

Гра була дуже цікавою та пізнавальною, всі отримали велике задоволення від процесу.


До дня народження В.Сосюри

Вірш Володимира Сосюри

"Маленьким хлопчиком додому..."

у виконанні учениці 6 класу Сухаревської Євгенії.

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№7 м.Привілля


День Святого Миколая

Мій святенький Миколаю,
Приходи скоріш, благаю.
Я до тебе помолюся
І тихенько пригорнуся.
Щастя дай моїй родині
І коханій Україні.

19 грудня, Святий Миколай завітав до нашої школи, щоб привітати всіх учнів.

Дітей 1-4 класів зібрав на театралізоване дійство.

Діти розповідали Святому Миколаю вірші, співали пісень, танцювали.

А в кінці свята Святий Миколай подарував всім подарунки за гарну поведінку і навчання.

Подарунки були різні і приємні.

Учні 5-11 класів отримали «миколайчики».

/Files/images/novini/миколай2018.jpg


День початку визволення
України від окупантів

18 грудня 1942 року почалося звільнення України від окупантів. Першими на землю України вступили війська 1-ї гвардійської армії під командуванням генерала В. Кузнєцова, вибили ворогів із села Півнівка Меловського району на Луганщині. Цього ж дня були визволенні й деякі інші населені пункти Меловського району.

Тому сьогодня у нашому місті пройшов урочистий захід, на якому були присутні учні 9-11 класів нашої школи. Вони вшанували память загиблих героїв на меморіалі "Привільнянський плацдарм".

/Files/images/novini/2017-12-18 10-48-35.JPG/Files/images/novini/2017-12-18 11-01-37.JPG


День вшанування учасників ліквідаціїнаслідків на Чорнобильській АС

Минуло багато років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей. Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для всього світу. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

З метоювизначення негативного впливу аварії на стан навколишнього середовища, здоров'я населення тавшанування пам’яті ліквідаторів Чорнобильської аварії в школі 14 грудня було проведеновиховний захід на тему «Гірчить Чорнобиль крізь роки» для учнів 7-11 класів, який підготували учні 8 класу під керівництвом Струпок В.Л. В цей деньу шкільній бібліотеці Чучук Л.В. організовалавиставкунауково-художньої літератури, що висвітлює Чорнобильську трагедію.

Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

/Files/images/novini/wYHf_y_pt0w.jpg


Відкриття ретрокласу

/Files/images/novini/DSCN8401.JPG 7 грудня 2017 року в Комунальному закладі «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7» відбулося відкриття Ретрокласу з нагоди 135-річчя заснування церковно - прихідської школи в селі Привільне.
/Files/images/novini/JcXvZR0E2Dg.jpg Ініціатором створення Ретрокласу як музею історії школи та вчительства виступив директор школи Микола Зиза. На свято були запрошені ветерани педагогічної праці школи №7, діючий колектив учителів та учнів. Також гостями заходу стали директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк, завідуюча КУ «Лисичанський методичний центр» Євгенія Карпова, заступник начальника відділу освіти Лисичанської міської ради Світлана Нєстєрова.
Свято було проведено у формі 4 нестандартних уроків, в яких присутні/Files/images/novini/BDTEuM3NIW8.jpg взяли активну участь. Емоційним завершенням стало написання кожним учасником Листа у минуле «До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле» з побажаннями для нащадків. «Капсулу часу» з написаними листами заповідано відкрити в у лютому 2063 року на ювілей школи. Спілкування було сповнене поваги та тепла до вчительської праці, до тих, хто присвятив своє життя дітям. Кожен присутній здійснив незабутню подорож у країну свого дитинства, згадавши свій перший урок, свого вчителя та шкільні роки.

(Дивитися усі фото)

/Files/images/novini/zjZQAGTu2vs.jpg

Візит ювенальної поліції

5 грудня до нашої школи завітала інспектор ювенальної поліції і зустрілася з учнями 7 та 9 класів. Вона розповіла про права і обов'язки дітей. Також йшла розмова про відповідальність за правопорушення (особливо підлітків). Інспектор проінструктувала учнів з мінної безпеки. Учні отримали брошури і з'ясували алгоритм дій під час виявлення ВНП (вибухонебезпечних приладів).

/Files/images/novini/Q3MmhSJG2mE.jpg


Пан і панночка 2017

/Files/images/novini/9Ks-IQZH_XY.jpg 30 листопада в актовій залі нашої школи пройшов перший етап музично-поетичного конкурсу «Пан і Панночка 2017». В конкурсі взяли участь учні 8-11 класів.

Першим етапом було привітання учасників, де кожен розповів про себе. Другий етап - «З усмішкою по життю»; третій - «Українська мода»; четвертий - "З піснею в серці" ; п'ятий - «Танцюють всі».

Кожен конкурс оцінювався кваліфікованим журі за 15 бальною системою,в склад якого входили заступник директора з навчально-виховної роботи, бібліотекар та вчитель іноземної мови.

Під підведення підсумків конкурсу всі учасники та вболівальники слухали запальні українські пісні. Журі відзначило, що кожна пара мала всої переваги.

І місце - Ярослава Фесенко та Євген Багач, 9 кл.

ІІ місце - Анастасія Калініна та Кирило Кляченко, 11 кл.

ІІІ місце - Марія Бєлова та Данило Одноволов, 10 кл.

ІV місце - Діана Телушка та Кирило Свердлов, 8 кл.

Всі учасники нагороджені медалями. Вітаємо переможців!!!

(Дивитися усі фото)

/Files/images/novini/HczxKqhffEc.jpg


Інтелектуальна гра
Пізнай світ

23.11. на виховній годині 1-4 класів була проведена інтелектуальна гра « Пізнай світ». В ній взяли участь 4 команди. Гра почалася з «Візитки» кожної команди./Files/images/novini/2017-11-23 10-56-49.JPG

В ході гри команди показали свою ерудицію, знання , логіку мислення в конкурсах: «Найрозумніший», «Чи знаєте ви казку?», «Угадай – но», «Бліц турнір», «Математичний». Конкурси пройшли у веселій атмосфері. Після підведення підсумків були визначені переможці і посіли такі місця:

І місце – 4а клас;

ІІ місце – 2 клас ;

ІІІ місце – 4б клас та 3 клас.

Вітаємо!!!


Україна пам'ятає, світ визнає!

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам'яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні. Але в той же час Голодомор - це історичне явище, яке відбувалося у конкретний час, у конкретному місці і є наслідком дій конкретних осіб.

Коли дослідники говорять про Голодомор 1932-1933 рр., то вони одностайні в тому, що стосується ходу подій: масштабний голод розпочався наприкінці літа 1932 року, досяг свого піку до початку весни 1933 року та завершився на початку літа 1933 року. Саме за цей менш ніж календарний рік в Україні загинули мільйони людей. Нині є очевидним, що Голодомор 1932-1933 років в Україні був результатом спланованих системних заходів та виступив одночасно інструментом знищення соціальної бази народного опору Радянській владі в Україні, всесоюзної індустріалізації, застереженням Українському радянському урядові проти намірів проводити порівняно самостійну політику. Кількість прямих та непрямих жертв Голодомору точно встановити на сьогодні досить важко. Між істориками тривають дискусії, скільки саме людей загинуло: 5, 7, 9 чи 10 мільйонів? Але так чи інакше йдеться про МІЛЬЙОНИ безвинних жертв. Для порівняння: сучасне населення Данії складає 5,2 млн. осіб, Австрії - 8 млн.; Болгарії - 8,5 млн.; Бельгії - 10 млн.; Угорщини - 10,3 млн. Тобто, під час Голодомору зникла ціла європейська країна./Files/images/novini/OXCRTNfPWfY.jpg
За даними вчених, найбільш постраждали від голоду тодішні Харківська і Київська області (теперішні Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Київська, Житомирська). На них припадає 52,8% загиблих. Смертність населення тут перевищувала середній рівень у 8-9 і більше разів. У нинішніх Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській областях рівень смертності був вищий у 5-6 разів, у Донбасі - у 3-4 рази. Фактично голод охопив весь Центр, Південь, Північ та Схід сучасної України.

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, 23 листопада, вчитель історії Сподіна Вікторія Олександрівна зібрала учнів 9-11 класів за круглим столом у шкільному історичному музеї ,щоб запалити свічку пам’яті за жертвами та пам’янути загиблих хвилиною мовчання. Учні переглянули документальний фільм про події 1932-1933 років на Україні. День, 23 листопада, пройшов у школі під гаслом «Україна пам’ятає, світ визнає». Сьогодні Україна продовжує боротьбу за свободу, за власну ідентичність. Пам'ять про Голодомор невід’ємний елемент української ідентичності і запорука не повторення таких злочинів.


Урочистий захід-зустріч до
Дня ракетних військ і артилерії

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян. /Files/images/novini/20.jpg

Цьогорічні заходи до Дня Гідності та Свободи у школі проводилися під гаслом «Вільні творять майбутнє!». Адже увесь час — під час і з моменту Революції Гідності — триває процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів у суспільстві. Два роки тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

У нашій школі цю дату учнів відзначили участю у таких заходах:

· Виховний захід. «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього, адже історії притаманно повторюватись» (фото подій з Майдану Незалежності» )

· Участь у міському конкурсі творчих робіт «Герої поруч.»

· Тематичні інформаційні хвилинки на уроках історії «Революція Гідності. Як це було»

· Перегляд відеофільмів: «Як починався майдан», «Хронологія майдана», «Майдан -14. На спомин про Небесну Сотню»

· Урочистий захід-зустріч з військовими 44 артилеристської дивізії (з міста Тернопіль) до Дня ракетних військ і артилерії

· Виготовлення оберегів для військових

(Дивитися фото зі святкового концерту)

Знаковим заходом стала зустріч із військовими-артилеристами. 26 воїнів української армії завітали до школи 23 листопада. Учні школи стримували своє хвилювання під час виступів-вітань мужніх чоловіків і жінок-військових. По закінченні заходу військові пригостили учнів солодощами, а діти подарували гостям обереги, зроблені власноруч.

Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше майбутнє сини України поклали свої голови на київському Майдані, на донецьких землях. І наш - продовжити боротьбу і виграти бій за кращу долю українського народу.

Слава Україні! І вічна пам’ять героям!


Козацький Гарт

15 грудня 12 учнів нашої школи прийняли участь у спортивних змаганнях "Козацький Гарт". Наші дівчата зайняли 3 місце у номінації "Стрибки на скакалці", а учень 9 класу - Багач Евген найкраще з усіх шкіл, серед хлопців, стрибнув з місця - його результат 2.70. На жаль, призового місця наші учні не отримали, але це лише мотивує нас на нові досягнення та перемоги.

/Files/images/novini/32EDXMYfwY8.jpg


ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу з 13 по 17 листопада 2017 року в школі було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом "Толерантність - дорога до миру та співпраці".

Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників освітнього процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь у заходах, які змінювали один одного.

Кожного дня протягом тематичного тижня на було висвітлено план дій на день, правила, яких необхідно було дотримуватися та фотозвіт і опис основних моментів пройдешнього дня, адже кожен день був тематичним та не схожим на інші.

Так, впонеділок 13 листопада на початку тижня з учнями 9-10 класів було проведено анкетування "Що таке толерантність" з метою виявлення рівня поінформованості дітей з даної теми. Була проведена акція "Створи квітку толерантності", де всі бажаючі писали на пелюстках риси знайомих їм толерантних людей і прикріпляли квітки на символічну галявину. Символ понеділка був зелений колір, який в психології означає ніжність, оздоровлення, безконфліктніть, комфорт. /Files/images/novini/2017-11-14 10-48-56.JPG

Вівторок 14 листопада"День посмішки і гарного настрою"розпочався з дому кожного учня і вчителя, адже необхідно було підібрати в одязі чи аксесуарах жовтий колір, який до речі в психології означає позитив, оптимізм, сприяє появі позитивних емоції, віру в щасливе майбутнє. На перервах учні активно приймали участь в акції "Знайди посмішку", де необхідно було зібрати якомога більше смайлів (що дозволило дітям активно обговорювати свої знахідки, обмінюватися та активно спілкуватися один з одним, а це в свою чергу виховує та розвиває комунікативні навички). Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у фотоконкурсі "Подаруй світу посмішку" та посміхнутися якомога ширше та щиріше. Для учнів початкової школи та всіх бажаючих була проведена акція "Візьмемося за руки", метою якої було: активізація допитливості, розвиток активної життєвої позиції, розвиток комунікативних умінь та наголошення на тому, що лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.

/Files/images/novini/2017-11-15 12-33-56.JPG Середа 15 листопада "День відкритості та тактовності" - колір дня білий, який в психології означає благородство, чистоту, чесність, відкритість. Було вивішено символічний паркан "Я хотів би сказати..." де кожен відверто міг поділитися власними думками, які мав на той момент. Було проведено акцію "Долоньки".

Четвер 16 листопада пройшовпід назвоюДень взаєморозуміння та порозуміння, колір дня був синій, що в психології означає оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції. Також щоперерви проходила акція "Обійму безкоштовно" в ході якої необхідно обійняти найближчу до себе людину. Також учні створювали Дерево толерантності, яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства - цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч підписані листочки з рисами характеру, які притаманні лише толерантним людям. /Files/images/novini/2017-11-16 13-36-55.JPG

П'ятниця 17 листопада - День ввічливості, колір дня - червоний, який в психології має дію як допінг, збуджує психіку людини, пробуджує в неї бажання діяти і просто піднімає настрій. Була розміщена дошка гарного настрою як зворотній процес "Що мені сподобалося протягом Тижня толератності" - приємним було те, що діти дійсно відмітили всі заходи, які були проведені протягом цього тижня.

(Дивитися більше фото)

Оцінюючи проведення Тижня толерантності, можна зробити висновки, що усі заходи позитивно вплинули на учнів, також приймаючи до уваги нестандартність поданої інформації та виявлену цікавість дітей та навіть вчителів, стає зрозуміло, що загальношкільні та масові заходи набагато краще сприймаються та заохочують до участі як учнів так і дорослих.


9 листопада – День української
писемності та мови

/Files/images/novini/1439976520_00.jpeg

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника Кирила і Мефодія, письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Існують версії, що раніше на території України застосовували кілька видів писемності, деякі з них використовували грецьку абетку або латиницю. Сучасний алфавіт української мови здебільшого складається з аналогів грецьких літер і декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця.

В нашій школі пройшли такі заходи як:

 • Створення загальношкільної стіннівки "Побажання рідною мовою"
 • Виставка малюнків "Рідна мово, мово колискова!"
 • Конкурс на найкращий авторський вірш "Мово, пишаюсь твоєю милозвучністю"
 • Участь у всеукраїнському радіо диктанті

/Files/images/novini/Листівка.jpg

/Files/images/novini/K-eteIo5EJ8.jpg

Переможцями конкурсу на найкрий авторський вірш стали:

1 місце -"Рідна мова", Катя Могилка, 9 клас

2 місце - "Моя мова", Аміна Працюк, 10 клас

3 місце - "Мова українська", Настя Калініна, 11 клас

/Files/images/novini/z7Cb8tm2zA4.jpg

/Files/images/novini/диктант.jpg


Модель ООН

З 30 жовтня по 1 листопада відбулася перша модель ООН в Луганській області. Місцем, де пройшов цей захід, став університет імені В.І. Даля у м. Сєвєродонецьк. 5 учнів з нашої школи, після відправлення своїх ессе, отримали можливість прийняти участь у цьому заході. Після проходження першого туру у моделі ООН, учасникамистали: Шугаєв Андрій (9кл), Ємельянова Іліна (10кл),Працюк Аміна (10кл), Гоптарьова Катерина (11кл) та Калініна Анастасія (11кл). Модель ООН проходила у форматі політичних дебатів двох рад ООН- Рада Безпеки (Ємельянова І., Калініна А.) та ЕКОСОР (Шугаєв А., Працюк А., Гоптарьова К.)

Галерея "Модель ООН"

Перший день був неймовірно захопливим та цікавим. Усі делегати мали можливість поспілкуватися зі справжніми працівниками Ради ООН в Україні, які провели дуже пізнавальні майстер класи та тренінги, давали порадияк здобути перемогу у дебатах. Кожний учень мав можливість стати справжнім делегатом країни, яку представляв.

На другий деньрозпочалася робота в комітетах. Кожна рада вирішувала питання, які непокоїли самих членівделегацій. У розпалдебатів, кожний з учасників повністю втілився у справжніх представників своєї країни та відстоював її інтереси. Це було дуже пізнавально та захопливо. У кінці дня обидві ради повинні були скласти план резолюції, у якій було прописано усі головні рішення обговоренніна засіданні. Але пропозицій та питань було настільки багато, що обидвіради не встигнули їх прийняти у поставленний час. Тому головуючі вирішилиперенести прийняття резолюції на наступний день. Укінці дня кожна делегація представляла культуру та кухню своєї країни. Тренерита учасники були вражені різноманіттям страв, які кожен міг скуштувати на фуршеті. Після закінчення дегустації усі учасники ділилися враженнями від страв. Чудовим завершенням дня стала дискотека.

Останнього дня обидві Ради прийняли резолюції, за які мали проголосувати усі її члени. Після закриття засідання, почалося урочисте нагородження учасників. Було обрано двох кращіх делегатів з обох рад, якіотримали можливість прийняти участь у моделі ООНу Львові.

А.Працюк, І Ємельянова


Вітаємо переможців!

/Files/images/novini/диплом.jpg

17 жовтня 2017 року у м. Сєвєродонецьк телеканалом "ЛОТ" спільно з Департаментом освіти і науки Луганської ОДА була проведена презентація проекту "Казкова скриня", куди були запрошені директор школи Зиза Микола Миколайович та заступник директора Мовчан Марина Володимирівна. На цьому заході наша школа була відзначена Дипломом за перемогу в телевізійному освітньому проекті "Уроки української", а учні 6 класу знову отримали призи.


День захисника України

14 жовтня – це релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме в цей день українські козаки обирали кошового отамана, а пізніше 14 жовтня став Днем українського козацтва. І саме тому було вирішено, що День захисника України відзначатиметься 14 жовтня.

У нашій школі до цього свята пройшли такі заходи як:
ситуативно-рольова гра "Козацького роду нема переводу" (1-2 кл.), уроки народознавста у молодших класах "Степові лицарі", КВК "Козацькому роду нема переводу" (5-6 кл.), вікторина-інформина "Як колись на Україні проживали козаки" (7-8 кл.), виховні години у старших класах "Ми майбутнє Украіни - захисники країни".

(Дивитися більше фото)


/Files/images/novini/xZpbX5EQrdI.jpg


День миру

21 вересня - всесвітній День миру!До цієї дати учні нашої школи організували флешмоб та намалювали велику кількість малюнків.

/Files/images/novini/Слайд3.JPG


ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

З 11 по 15 вересня у нашій школі пройшов Олімпійський тиждень. Вчителі фізичного виховання підготували для дітей багато цікавих конкурсів та змагань з легкої атлетики. Учні були дуже активними, а в результаті підбиття підсумків змагань, багато учнів було нагороджено почесними грамотами!

(Дивитися усі фото)

/Files/images/DSCN7981.JPG


Загальношкільний Олімпійський урок

7 вересня на базі ЗОШ №8 пройшов Загальношкільний Олімпійський урок. Учасниками цього уроку стал учні 6-х класів. Нашу школу представляли Панова Наталія та Баранов Іван.
"Змагання нам дуже сподобалось! Ми отримали багато вражень! Було весело та цікаво,"-так прокоментували свою участь учні-учасники нашої школи
/Files/images/novini/зот.jpg


1 вересня: як пройшов День знань у КЗ "ЛЗОШ І - ІІІ ступенів № 7"


/Files/images/novini/9.jpg 1 вересня у школах по всій Україні пройшло Свято першого дзвоника.
Білі банти, вишиванки, синьо-жовті кульки, квіти, перший дзвінок і слова вітань із початком навчального року – так у нашій школі пройшла урочиста лінійка на День знань.

Із самого ранку вулиці нашого міста заполонили усміхнені діти та батьки. Чи не найбільше початку навчального року раділи першокласники, адже для них це перші кроки в доросле життя.

Традиційно свято розпочалося із урочистого виконання гімну України та гімну школи. А далі школярі, їх батьки та вчителі приймали слова вітань і пролунав перший дзвоник.

Після урочистої частини першокласники пішли на свій перший урок.

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до школи кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
В щасливу путь і в добрий час!

/Files/images/novini/2.jpg

(Дивитися усі фото)


2016 - 2017 навчальний рік

Літній відпочинок у таборі "Дружба"

З 29 липня 2017 року переможці проекту "Уроки української" відпочивали у дитячому оздоровчому закладі "Дружба" м. Олександрія, Кіровоградської області. Три тижні діти насолоджувалися спілкуванням, сонцем та активним відпочинком. Знайшли багато нових друзів та отримали незабутні враження. 18 серпня діти повернулися додому, де на них чекали батьки та друзі.

/Files/images/novini/1j-4QbhZcRk.jpg

(дивитися більше фото)


Свято "Останнього дзвоника"

/Files/images/nove_pokolnnya/D5YCTJ0m3OI.jpgСьогодні у всіх школах міста пролунав останній шкільний дзвінок. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи. Свято "Останнього дзвоника" пройшло і в КЗ "Лисичанська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 7". На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті. Привітати випускників прийшла почесна громадянка м. Привілля М. В. Орлова, яка побажала випускникам щасливої життєвої дороги. Свої слова-настанови також висловив міький голова М. В. Гура та директор школи М. М. Зиза. "Зараз ви, випускники, стоїте на порозі нового життя. Бажаю, щоб ваша життєва стежка була довгою та щасливою, щоб вас супроводжували лише успіх і удача", – підкреслив Микола Миколайович. За вже віковою традицією право останнього дзвінка належить кращим учням школи: цього року це першокласниця Арина Ємельянова та випускник Пилип Степанов. І все, останній дзвоник пролунав, попереду іспити, ЗНО, вступ до ВУЗу. Хай Вам щастить, випускники.

/Files/images/nove_pokolnnya/NXKOnxtPkg8.jpg

День дитячої організації "Нове покоління"

/Files/images/nove_pokolnnya/4PbYFptZfNo.jpg20 ТРАВНЯ У НАШІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ ТРАДИЦІЙНЕ СВЯТО - ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЙ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ", НА ЯКОМУ БУЛИ ПІДВЕДЕННІ ПІДСУМКИ УЧАСТІ УЧНІВ У ШКІЛЬНИХ ТА МІСЬКИХ ЗАХОДАХ. НАЙВКТИВНІШІ УЧНІ БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ. ТАКОЖ НА ЦЬОМУ СВЯТІ БУВ ОГОЛОШЕНИЙ НАЙКРАЩІЙ КЛАС РОКУ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ. ПЕРЕМОГУ ОТРИМАВ 8-Б КЛАС. СУПРОВОДЖУВАЛОСЬ СВЯТО КОНЦЕРТОМ, ПІДГОТОВЛЕНИМ УЧНЯМИ НАШОЇ ШКОЛИ.

День вишиванки

/Files/images/nove_pokolnnya/eVjhVrdCwJk.jpgВисить рушник у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини./Files/images/nove_pokolnnya/iAPrCXp3Wak.jpg

18 травня 2017 року в школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учнів, а й вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, а у холі школи учнями та їх класними керівниками була створена справжня виставка української народної вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

/Files/images/nove_pokolnnya/Fjyqr_jcw3I.jpg

"Битва хорів"

/Files/images/nove_pokolnnya/l9WKqXjoFZQ.jpgСьогодні, 23 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов міський конкурс шкільних хорових колективів «Битва хорів». Яскраві, талановиті та оригінальні номери учасників пісенного конкурсу зібрали повний зал глядачів. Друзі, вчителі та батьки прийшли підтримати та повболівати за своїх прихильників і отримали море позитивних емоцій.У конкурсі взяли участь колективи з 19 шкіл міста: «Черемош» (ЗОШ № 2), «Перлиночки» (ЗОШ № 7), «РАЗОМ» (Лисичанська багатопрофільна гімназія), «Домісолька» (ЗОШ № 29), «Струни душі» (ЗОШ № 4), «Соняшник» (ЗОШ № 9), «Колаж» (ЗОШ № 25), «Гарант-оркестр» (НВК «Гарант»), «Інкунабула» (ЗОШ № 8), «Веселка» (ЗОШ № 13), «Мрія» (ЗОШ № 12), «Смерека» (ЗОШ № 6), «Маленький принц» (ЗОШ № 26), «Акцент» (ЗОШ № 14), «Камертон» (ЗОШ № 30), «Водограй» (ЗОШ № 18), «Забава» (ЗОШ № 24), «Барвінки» (ЗОШ № 3), «Адажио» (ЗОШ № 27).Конкурс мав на меті розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, відновлення та активізацію діяльності хорових колективів, виявлення найбільш здібних та талановитих виконавців, спілкування та обмін досвідом роботи керівників колективів. До оцінювання конкурсу організатори залучили незалежне компетентне журі у складі головного спеціаліста відділу освіти Лисичанської міської ради Людмили Бондаренко, заступника директора дитячої музичної школи № 2 Вікторії Буданцевої та керівника зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Ірини Гончарової.Хорові колективи «Смерека», «Акцент», «Водограй», «Забава», «Струни душі», «Соняшник», «Колаж», «Інкунабула» та «Веселка», одягнені у національну українські вишиванки, представили до уваги глядачів зворушливі, патріотичні пісні про рідну Україну. /Files/images/nove_pokolnnya/IMG_5068.JPGМайже кожна з цих команд розвернула на сцені український прапор. Команда «Маленький принц» заспівала пісню про юних запальних матросів та запропонувала присутнім подумки відправитися у морське плавання. Яскравий хор «Камертон» нагадав, що саме такі, як вони — це молодь України і їм змінювати цей світ. Пісенний колектив «Барвінки» представив жартівливу українську пісеньку, яка супроводжувалася театральною сценкою з національним колоритом. Артистичні хлопці та дівчата з колективів «Адажио» та «Черемош» не тільки заспівали та станцювали, а й показали своє вміння грати на гітарі та сопілочці. Пісенний хор «РАЗОМ» вирізнявся зручним іміджем та заспівав про «Старенький трамвай». Суто дівочі вокальні колективи «Перлиночки», «Домісолька», «Соняшник» вразили глядачів мелодичністю виконання та любов’ю до рідної України.В перервах між виступами ведучі цікавилися у журі, чи подобаються їм виступи та що вони можуть порадити пісенним колективам. На протязі всього концерту в залі була тепла атмосфера та піднесений настрій присутніх.Після довгої дискусії члени журі піднялися на сцену та подякували колективам за гарний настрій, який вони створили в залі. Людмила Бондаренко зазначила: «Всі виступи нас вразили. Велике дякую всім учасникам, а окрема подяка їх керівникам. Ви — молодці!»Переможцями стали:ЗОШ І — ІІ ступенів:І місце — ЗОШ № 9,ІІ місце — ЗОШ № 29,ІІІ місце поділили школи ЗОШ № 18 та ЗОШ № 24;ЗОШ І — ІІІ ступенів:І місце — ЗОШ № 8,ІІ місце — ЗОШ № 14,ІІІ місце — ЗОШ № 13.Учасникам, які не зайняли призові місця, були присвоєні номінації: «Краща театральна постановка», «Музична подія», «Найкращий імідж», «Дзвінкі голоси», «Краще музичне оформлення» та інші. Всі переможці та учасники «Битви хорів» були нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради.

КВН ЮІР

/Files/images/nove_pokolnnya/VfbzDzMWcYE.jpg28 лютого 2017 року учні КЗ "ЛЗОШ І-ІІІ ст. 7" у складі команди КВК ЮІР "100 кілометрів" під керівництвом організатора школа Сіренко Л.М. та вчителя Літвін Ю.М. взяли участь у щорічних змаганнях КВК «Юні інспектори руху».
Сьогодні команди юних інспекторів руху з Лисичанська та Привілля брали участь в трьох етапах конкурсу. КВН-ЮІР зібрав повну залу глядачів, які аплодисментами нагороджували найкращі сценки про пішоходів, іномарки та інспекторів ДАІ.
Впродовж змагання учасники ділилися з глядачами своїми дотепними оцінками низької культури водіїв, якості доріг та жартували про можливі ситуації на дорогах, що виникають через необачливість учасників дорожнього руху. «Хто порушує правила дорожнього руху – ризикує залишитися й без прав, й без руху!"

/Files/images/nove_pokolnnya/O5d_Ytb7jeg.jpg

Як Масляну у школі святкували

Як на Масляній,З печі млинці летіли!
З запалу, з жару, з печі,
Всі рум’яні, гарячі!
Масляна, частуй!
Всім млинців подавай!
З запалу,
з жару – розбирайте!
Похвалити не забувайте!

/Files/images/nove_pokolnnya/sDTvUP2VZpM.jpgМасляна символізує проводи зими та зустріч із весною. За церковною традицією тиждень називається сирним або м’ясопусним — через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду.

Це свято не закріплене за певним днем у календарі, воно відзначається протягом останнього тижня перед Великим постом./Files/images/nove_pokolnnya/_o3uDaNWiMs.jpg

Ось і в нашій школі вирішили відгуляти Масляну за всіма звичаями та традиціями. Гуляння відбулися 24 лютого, в спортивному залі школі. Діти та вчителі ретельно готувалися до святкування. Тож і гуляння вийшли на славу!

Як і годиться, були і співи, і танці, і хороводи, і жарти, і змагання. Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі. А ще, спалювали опудало Масляної, щоб швидше весна настала. А що вже дітлахам весело було! Конкурси та ігри нікого байдужим не залишили. І дарма, що погода видалася похмурою та морозною. Усім, хто був присутній на святі, було весело та тепло.

(дивитися усі фото)

Вшанування героїв афганської війни

/Files/images/nove_pokolnnya/афган.jpg

День Святого Валентина у школі

Щорічно, 14 лютого, у школі ми святкуємо День Св.Валентина. До святкування цього свята ми поставилися з певною креативністю. Ми створили всі умови для того,щоб у цей день кожен зміг привітати один одного зі святом. У кожного класу були свої поштові скриньки, зроблені в святковому дизайні, тому усі охочі могли привітати святковою валентинкою учнівз усіх класів. Для полегшення отримання святкової валентинки, ми створили учнів-ангелів, які впродовж усього святкового дня розносили валентинки особисто для кожного.

/Files/images/nove_pokolnnya/2gf-z63R_vs.jpg

/Files/images/nove_pokolnnya/d8wXpKK9u3g.jpg

Конкурс малюнків "Подаруй життя - стань донором"

/Files/images/nove_pokolnnya/MuAEoZitk78.jpg

У школі пройшли змагання КВН-ЮІР 2017!

/Files/images/novini/NSywqYJxE94.jpgКонкурс веселих та найкмітливіших завжди був улюбленою грою і дорослих, і дітей. Багато років поспіль юні помічники ДАІ у веселій та жартівливій формі намагаються донести до глядачів одну єдину істину – від дотримання Правил дорожнього руху залежить життя та здоров’я багатьох людей. У різних куточках України діти із задоволенням продовжують грати у захоплюючу гру, демонструвати свої знання та таланти.

2 лютого в актовій залі школи пройшли змаганнях. На сцені зустрілися 4 команди з 7 - 9 класів.

/Files/images/novini/O2V4ES9EVhA.jpgЗагальна тема зустрічі – «Молоде покоління за безпечний рух!». З напутніми словами і побажаннями успіху до учасників змагання звернуласязаступник директора з виховної роботи - Наталія Олексіївна Байрак.

Ну а після жеребкування і розпочалася гра. Змагання тривали близько години. Гумористичні та сатиричні сценки про культуру руху на дорозі, яскраві костюми, переробки популярних пісень, частівки та запальні танці нікого в залі не залишили байдужими.

Гумористичне шоу завершилось підведенням підсумків. Третє місце зайняла команда 7 класу, друге посіла команда 8 - А класу, ну а перше місце здобула команда 8 - Б класу, яка буде представляти нашу школу на міських змаганнях 28 лютого 2017 року у м. Лисичанськ


Конкурс сніговиків

Як жива, як жива
Наша баба снігова.
У руці мітла велика
Із тонких гілок осики.
Ніс у неї із морквинки
Червоніє, мов жаринка.

17 січня 2017 року уже за традицією у нашій школі відбувся конкурс «Сніговиків». Дуже довго чекали учні на сніжну погоду. І ось зранку повалив білий пухнастий сніг, ніби на небі хтось витрушував пухнасту перину. Учні 1 - 11 класів разом з вчителями вийшли на стадіон і змагалися у ліпленні снігових бабусь та сніговиків.

/Files/images/nove_pokolnnya/R8pvzEHwX34.jpg/Files/images/nove_pokolnnya/hPS_LDcBJaM.jpg

Щедрий вечір, добрий вечір...

Хай родиться в полі жито і пшениця,
Хай з хлібом і сіллю буде ваша світлиця.
Щоб у вашому домі усі були здорові, І щоб усього у вас було доволі!

/Files/images/nove_pokolnnya/wz8h4_ALpm4.jpgЩедрування — давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників (переважно молодь) піснями славили господарів, бажали їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду. Щедрування супроводжувалось магічними діями, музикою, танцями, пантомімою, обрядовими іграми з масками. Обрядових новорічних пісень — щедрівок (різновид колядок) співали окремо господарю, господині, хлопцю, дівчині, усій родині, були щедрівки дитячі, жартівливі, пародійні. У складі вертепу повинні бути Коза, Меланка, цар, цигани...

Так 13 січня учні 5 - 8 класів провели обряд щедрування — давній народний звичай із побажанням щастя та розквіту господарства. На відміну від колядування, обряд щедрування завжди був в Україні справді народним, увібравши в себе національний колорит та менталітет нашого народу, став явищем народної художньої творчості та таким зберігся й до сьогодні.

Учні бажали, щоб у новому році всіх супроводжував успіх, любов і міцне здоров'я, а інше - обов'язково додасться!

(дивитися усі фото)

Новорічне свято у школі

/Files/images/nove_pokolnnya/новий рік.jpgУчні, батьки та вчителі з нетерпінням чекали завершення першого навчального семестру, тому, що скоро Новий рік. Немає, мабуть дитини та, навіть, і дорослого, який не любив би це свято. Яскраві костюми, веселий сміх, музика, спів, хороводи, Дід Мороз, Снігуронька, подарунки, конкурси, призи,батьки, що прийшли подивитися на виступи своїх дітей – це і є Новорічне свято в школі. 26 та 27 грудня в нашій школі пройшло свято Новорічної ялинки, до якого готувалися як найменші так і найстарші. Під час свята була справжня новорічна атмосфера, де лунали музика, пісні, проводилися ігри, конкурси, виконувалися сценівки. /Files/images/nove_pokolnnya/NRIV5KDAf8M.jpg

День учнівського самоврядування у школі

/Files/images/nove_pokolnnya/-Zpv2L-vQkw.jpgРоль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.21 листопада 2016 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь 8-11-х класів та лідери учнівської ради «Нове покоління». Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Заступник директора з ВР Наталія Олексіївна Байрак привітала старшокласників із Днем самоврядування та побажала учням успіхів. Апаратну нараду продовжила Валерія Аксьонова, президент учнівської ради «Нове покоління», яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки педагога-організатора школи. Валерія ознайомила представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.

/Files/images/nove_pokolnnya/yO_MTlvmSw4.jpgВесь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, добирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

/Files/images/nove_pokolnnya/Z_Ygpe53c8c.jpgНе залишилися без уваги і педагоги школи. Для них, учнів 12 класу, випускниками школи був підготовлений спеціальний урок з фізкультхвилинкою.

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Конкурс малюнків "Страхування очима дітей"

/Files/images/nove_pokolnnya/9xVZ.jpgТрадиційно у листопаді у нашій школі відбувся конкурс малюнків на тему "Страхування очима дітей". Мета конкурсу є формування поняття страхової культури у підростаючого покоління, виховання економічної та правової обізнаності молоді – майбутніх суб’єктів страхових відносин, зміцнення позитивного іміджу страхової справи.

День толерантності

/Files/images/nove_pokolnnya/IMG_1615.JPG16 листопада у ЗОШ №7 пройшов день толерантності. Заступник директора з виховної роботи Байрак Н.О., психолог Возняк Л.В. провели з учнями бесіду з елементами гри «Толерантність в нашому житті». Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.

Під керівництвом психолога Возняк Л.В. було створене «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. На «Дереві толерантності» учні написали ті людські якості, які вважали головними для толерантної людини.

Проведення таких заходів у школі допомагає сформувати в учнів правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

Зустріч з лікарем-наркологом

У рамках профілактики наркоманії та алкоголізму у нашій школі 16 листопада відбулася зустріч учнів 8-11 класів з лікарем психіатром - наркологом обласного наркол/Files/images/nove_pokolnnya/нарколог 2.jpgогічного диспансеру Феденко Іриною Георгіївною.

З дітьми відбулася відверта розмова про вплив психоактивних речовин та алкоголю на організм підлітків, були наведені статистичні дані. Ірина Георгіївна звернула увагу на небезпеки, до яких можуть привести необдумані вчинки. У ході заходу учні змогли не тільки отримати від нарколога відповіді на запитання, але і поглянути на проблему алкоголізму та наркоманії з професійної точки зору.

Хочеться сподіватися, що після цієї зустрічі хлопці та дівчата більш відповідально стануть ставитися до свого життя, що отримана інформація змусить учнів замислитися про свою долю, і вони не здійснять вчинків, ціна яким – життя!

Вечір-посвята у старшокласники

/Files/images/nove_pokolnnya/uNQwl0dq8fQ.jpg11 листопада у нашій школі пройшов вечір "Посвята у старшокласники". Учні 10 класу були урочисто прийняті до кола старшокласників. Вони продемонстрували всебічну ерудицію та знання історії школи. Ведучі вечора проводили різноманітні конкурси, а присутні десятикласники брали активну участь.

Після закінчення офіційної частини вечора старшокласники поринули в ритми сучасної музики на дискотеці.

Тиждень місцевої демократії

/Files/images/nove_pokolnnya/fc8bhL1gHy4.jpg«Європейський тиждень місцевої демократії» є політичною ініціативою Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії.

З 24 по 28 жовтня в школі було проведено заходи, які були спрямовані на просвітництво молоді. З цією метою для школярів було проведено класні години, відкриті уроки, лекції, екскурсії до місьвиконкому на теми: «Місцева демократія загальноєвропейська цінність», «Вивчаємо проблеми громади».

Головною метою проведених заходів є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності учнів щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залучення громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії./Files/images/nove_pokolnnya/lT-u4QglF_U.jpg

Учні школи дізналися багато нового та цікавого про принципи побудови місцевої демократії як загальноєвропейської цінності, яка опирається на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії. Старшокласники, після круглого столу з мером міста М. В. Гурою, виявили бажання і надалі розширювати свої знання з даного питання.

/Files/images/nove_pokolnnya/санпост1.jpg

/Files/images/nove_pokolnnya/санпост2.jpg

/Files/images/nove_pokolnnya/санпост3.jpg/Files/images/7080.gif

Осінній ярмарок

/Files/images/novini/lR4XCsxTL8w.jpgТрадиційно восени у нашій школі проводиться ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Але цього року ми запросили і мешканців нашого міста. Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують овочі, фрукти, натуральні соки та страви української національної кухніі. Акцент ярмаркування - перзентація "сіл" - яскраво оформлених місць для торгівлі кожного класу. Основна мета ярмарку - це те, що діти можуть зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро. Свято розпочали ведучі, одягнені у традиційні українськи костюми, вони гарно закликали на ярмарок людей. Ведучі загадували загадки, учні 10 класу співали пісні. Як і годиться, ярмарок розпочався з концерту, а потім почалася жвава торгівля. Тож підійдемо до столів. Чого тільки тут немає: і печене, і варене , і вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільки барв! Біля свого столу, ніби соняшники, стоять учні. Дорослі та малі залюбки продають і купують. Кожен хоче продати своє та купити щось смачненьке. Ніхто з ярмарку не пішов з порожніми руками, а крім пакунків, прихопили ще й заряд позитиву на вихідні!

Міжнародний День Миру

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами./Files/images/natsionalno-patriot_vosp/BWZzV4j_lfM.jpg

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і школярів нашої школи. Цьогоріч 22 вересня усі учні 1 - 11 класів стали активними учасниками акції «Голуб миру» і всі від 1 до 11 класу внесли свою лепту аби їхнє сьогодення було мирним.

Діти намалювали малюнки на тему «Я хочу жити в мирі і злагоді».

Виставка поробок з природного матеріалу "Осінні мотиви" та поробок у стилі орігамі

/Files/images/novini/3iygpZEor4M.jpg

Працювати добре всім –І великим, і малим! Творять руки всі дива, й на очах все ожива І дерева, і трава, Сонце, небо і хмаринки, Ще й із ґудзиків тваринки!

12 вересня 2016 року відкрилася виставка робіт з природного матеріалу та робіт у стилі орігамі. Метою виставки є розвиток творчості серед вихованців школи. Такі творчі виховні заходи допомагають пробудити в душі дитини любов до рідної природи, почуття художника, бажання випробувати свої сили, сприяють вихованню творчої особистості. Головна умова - використання в роботах дарів осені (овочів, фруктів, ягід, сухого листя). Діти виявили неабияку фантазію та кмітливість, готуючи поробки із природнього матеріалу та паперу до виставки, що експонувалась.

Життя росте лише з любові, Краса людей навчає жить. А нас уява надихає Дивитись, бачить і творить!

Закриття олімпійського тижня

/Files/images/novini/kvG11vlNIa8.jpgЗ 05.09.2016 р. по 09.09.2016 р. в школі проводився «Олімпійський тиждень».
Протягом Тижня були проведені різноманітні заходи, під час яких учні проявили свої знання, вміння та майстерність з різних видів спорту. Зокрема, всім було цікаво дивитися, як дівчата грають у футбол.
Під час проведення Олімпійського тижня учні та вчителі проявили високу активність. В кожному класі був проведений урок на олімпійську тематику. Вчителі теж змагалися з учнями у грі баскетбол.
На завершення Олімпійського тижня відбулася загальношкільна лінійка, на якій було підведено підсумки Олімпійського тижня. На лінійці виступила заступник директор школи Н. О. Байрак. Вона відзначила високу активність учнів під час проведення заходів, їхнє прагнення до перемоги, побажала їм гарного здоров’я та подальших спортивних здобутків та перемог. Переможці змагань були нагороджені грамотами та отримали подарунки .
Всі учасники Тижня залишилися задоволеними і висловили думку про те, що такі заходи можна і потрібно проводити частіше. Участь у таких заходах допоможе досягти олімпійських висот.

Товариський футбольний матч

/Files/images/novini/lq5laW5mhkc.jpg6 вересня 2016 року в рамках олімпійського тижня відбувся товариський матч з футболу між командами учнів 6 - 11 класів нашої школи - "Шахтар" та "Привілля". За команду "Шахтар" грали Кляченко Е. (8 - А клас), Кляченко К. (10 клас), Працюк А. (9 клас), Яковлєва І. (8 - Б клас), Малишева Є. (9 клас), Золотарьов М. (10 клас), Хіталенко Д. (9 клас), Радченко А. (6 клас), Базоокий І. (9 клас). За команду "Привілля" грали: Скриннік Б. (9 клас), Нікітін А. (9 клас), Ємельянова І. (9 клас), Бєлова М. (9 клас), Голубицький В. (6 клас), Новік Р. (9 клас), Коваленко О. (6 клас), Степанов П. (11 клас). Змагання завершилося рахунком 7:1 на користь команди "Шахтар"!

Відкриття олімпійського тижня в школі

/Files/images/novini/10.jpgЗ метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвивати інтерес до пізнання історії, виховуючи любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння, виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати почуття патріотизму, любов до Батьківщини з 05.09. по 09.09. у нашій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 розпочався Олімпійський тиждень фізичної культури та спорту. /Files/images/novini/7.jpg

5 вересня відбулося відкриття Олімпійського тижня, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Розпочався він урочистою лінійкою. Бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім'я процвітання України!

День визволення м. Привілля від німецько-фашистських окупантів

/Files/images/novini/6WwnmRu1iZk.jpgУ нашій школі відбувся комплекс заходів з відзначення 73-ї річниці з дня визволення м. Привілля та 71-річниці закінчення Другої світової війни. Святкування визначної дати розпочалося Уроком Мужності, який відбувся 2 вересня 2016 року о 8:00 у початкових класах. Учні 5 - 11 класів зібралися на Привільському плацдармі для урочистого покладання квітів,вшанування пам'яті воїнів, які віддали своє життя, визволяючи м. Привілля від німецько-фашистських загарбників.

Урочиста лінійка до Дня Знань

1 вересня продзвенів дзвоник, що мелодійно покликав до школи великих та маленьких школярів. /Files/images/novini/XeLEscEThMM.jpgДля когось ця мелодія була першою в житті, для інших – початком важливого року та сходинкою у нове життя. Школа зустріла школярів теплою та сонячною погодою. Промінчики відбивались радістю на обличчях дітлахів, адже День Знань – це не лише свято, але і зустріч з друзями та початок активного навчального року.

У гості до КЗ "ЛЗОШ №7" прибули секретар міськвиконкому Лілія Богданова та методист методичного центру м. Лисичанська Наталія Стрельцова.

Яскраве свято розпочалося з виходу першокласників./Files/images/novini/48H1CMuW5Zw.jpg Також слово надали гостям школи. Свої щирі побажання висловив директор школи Микола Миколайович Зиза. Він подякував вчителям за сумлінну працю, батькам – за їх терпіння, та побажав дітлахам успіхів у навчанні та життєвої енергії.

Свято продовжилося яскравим концертом.

/Files/images/nove_pokolnnya/1 вересня.jpgКол-во просмотров: 947