28 грудня у проекті "100 питань дорослому" відбулося аж 2 зустрічі: з Амбражевич(Герасимюк) Альоною Ігорівною і Білобородовою Олександрою

Зустріч п'ята

Ця зустріч відбулася випадково. До школи завітала випускниця 2017 року Білобородова Олександра. Вона є курсанткою І курсу Харківського університету внутрішніх справ. Тільки-но закінчився І семестр навчання і вона прийшла ділитися враженнями, успіхами і порадами. Присутні на зустрічі учні зацікавлено спілкувалися з Олександрою і запитували її про особливості ВУЗу, життя у казармі, стосунки із курсантами та викладачами. За 20 хв. учні поставили 49 запитань. Найголовніше завдання для учнів Олександра визначила таке: вчіться старанно - в нашій школі вчителі навчають професійно!
Також напередодні Нового року гостя побажала щастя, здоров'я та успіхів!

/Files/images/shkln_proekti/БІЛОБОРОДОВА СПІЛЬНЕ ФОТО.jpg


Зустріч четверта

Цього разу на зустріч прийшла випускниця 2009 року, а нині вчитель інформатики нашої школи Амбражевич Альона Ігорівна. На зустрічі були учні 7-11 класів. Цікаво було слухати, як обирала Альона Ігорівна свою професію, навчальний заклад, студенткою якого була, чи задоволена своєю роботою та як проводить свій вільний час. Було встановлено новий рекорд: за 15 хв. учні поставили 40 запитань.
На ключове питання проекту: "Чи не пошкодували Ви, що закінчили 11 класів, а не 9?" Альона Ігорівна надала тверду відповідь: "НІ!" і закликала дітей бути активними в школі, старанно вчитися і мати позитивне ставлення до отримання нового життєвого досвіду!

/Files/images/shkln_proekti/АМБРАЖЕВИЧ.jpg


Зустріч третя

07 грудня у шкільному музеї відбулася зустріч із випускником 2008 року Чесноковим Артемом Валентиновичем. Він закінчив Харківський авіаційний університет ім. Жуковського і тепер працює заступником начальника цеху з виробництва на Харківському танковому заводі ім. Малишева. Для учнів 7 і 9 класів проект вже у розпалі, а цього разу були запрошені ще й учні 10 класу. Учні гостю поставили аж 32 запитання, що на даний час є рекордним показником. Атмосфера заходу була дуже емоційною. Відверті відповіді гостя дуже сподобалися учням. І вкотре лунав висновок: повна освіта необхідна в сучасному світі. Успішність людини залежить від її старанності і активності у школі. Артем Валентинович побажав учням успіхів у навчанні і обрати правильну дорогу в житті.

/Files/images/shkln_proekti/2017-12-07 08-04-52.JPG


Зустріч друга

23 листопада року гостем проекту «100 питань дорослому» став випускник 2008 року Червяк Денис Іванович, біохімік Лисичанської психосоматичної лікарні. У зустрічі під час осінніх канікул взяли участь учні 7, 8, 9 класів. Найактивніше задавали питання Свердлов Олег, Бабушкін Дмитро, Кучеренко Олександра. Цього разу учні встигли задати 28 запитань.

Зустріч була приурочена до Дня боротьби із захворюванням на рак. Учні отримали змістовну інформацію про причини, наслідки хвороби. Також Денис Іванович надав практичні рекомендації щодо профілактики захворювання на рак.

І знову учні отримали не просто пораду, а наполегливе переконання вчитися і отримувати якісні знання у школі, щоб стати успішною людиною.

Наступна зустріч вже буде наступного місяця, - так запевнили організатори Байрак Наталія Олексіївна і Загоруйко Любов Михайлівна.

/Files/images/shkln_proekti/100пит(1).jpg


19 жовтня року на базі 7 і 9 класів розпочато проект «Сто питань дорослому».

Правила проекту:

- до спілкування запрошуються гості, найчастіше це випускники нашої школи, які стали успішними в житті;

- протягом 30 хвилин аудиторія задає питання з усіх сфер життя запрошених;

- протягом зустрічі ведеться тайм менеджмент (реєструється кількість заданих запитань);

- по закінченні зустрічі на сайті школи розміщується замітка і фото.

Зустріч перша

19 жовтня у шкільному музеї відбулася перша зустріч з випускницею 2005 року Літвін (Карнафель) Юлією Миколаївною, яка тепер працює вчителем української та зарубіжної літератури у нашій школі. Протягом зустрічі учні задали 20 запитань.

Також Юлія Миколаївна коментувала свою життєву позицію про те, що успіх в житті залежить від щоденної праці в школі та активної участі у шкільних заходах. Учні в захваті від такого формату проекту. Сподіваємося на наступні зустрічі.

/Files/images/shkln_proekti/SM4bw2UPzek.jpg


Кол-во просмотров: 190