День Захисника України

16 жовтня в КЗ "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№7" відбувся патріотичний захід до Дня Захисника України. На свято були запрошені військові, які перебувають на території міста, військовий комісар ЛМВК Віннік А.Л., міський голова Гура М.В. Учні школи підготували вітання: пісні, танці, вірші, гуморески та смаколики.

(Дивитися більше фото)
/Files/images/novini_2018/photo5346174402011703863.jpg

День партизанської слави

20 вересня в шкільному музеї зібралися учні 8-11 класів щоб знову загадати героїв-партизанів. Захід підготували учні 8 класу під керівництвом вчителя історії Сподіної В.О. Діти переглянули презентацію та відео про партизанський рух Другої світової війни, читали вірші та запалили свічки, щоб вшанувати пам`ять героїв.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/TqvT3QUlF24.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/2uaQISR033U.jpg


День міста

2 вересня 2018 року - святковий день! Наше місто відзначає 75-ту річницю визволення Привілля від нацистських загарбників. У цей день учителі нашої школи, учні та їх батьки відвідали урочистий захід на Привільнянському плацдармі, щоб вкотре згадати ті події і вшанувати пам'ять про героїв, що віддали своє життя заради миру і спокою майбутніх поколінь.

/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-05_13-56-22.jpg/Files/images/novini_2018/photo_2018-09-05_13-56-34.jpg


День українського добровольця

14 березня у школі пройшли заходи щодо відзначення Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Учні школи були учасниками загальношкільної лінійки «Вони для нас виборюють життя», яка пройшла в актовій залі.
Літературний урок «Душа героя вічно лине» провела у 5,7 класах вчитель Бабаєва О.В. На ньому учні читали вірші людей, які стали солдатами-добровольцями з початком воєнних дій на сході нашої держави.
Також учням 8-11 класів запропонували взяти участь у конкурсі пошуково-дослідницьких робіт «Героїв пам’ятаємо імена». Цього дня діти переглянули тематичні відео та взяли участь у класних тематичних заходах.
/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/IMG_2018-03-14_081739.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/IMG_2018-03-14_081308.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/photo_2018-03-20_13-47-29.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/photo_2018-03-20_13-47-34.jpg

Афганістан - біль душі..

15 лютого в школі пройшов загальношкільний захід, присвячений
29-річниці виводу військ з Афганістану.

Пам'ятаємо, друзі, цих людей довіку!
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях!

Учні 5-11 класів співали пісні про Афганістан, розповідали вірші, показували інсценівки. А учнями 9-го класу була виконана танцювальна композиція "Помолимося за батьків".

Свято не залишило байдужим нікого. Розхвилювалися всі, слухаючи пісні тих часів.. І кожен ще раз замислився і зрозумів, яке страшне слово "війна"..

Нам не можна забувати про це заради миру на землі!

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/P_20180215_121810 (2).jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/P_20180215_123256.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/P_20180215_122257.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/2018-02-15 12-34-52.JPG

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/DSCN8881.JPG/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/DSCN8883.JPG/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/DSCN8885.JPG


2 вересня – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ м. Привілля

74 роки тому війна пройшла вогняною лавиною по нашій землі, лишаючи по собі вдовині та сирітські сльози, зруйновані міста і села, зруйновані долі… З того часу зросли покоління, які знали про війну тільки із розповідей. Та і досі серед нас живуть ті люди, для кого Друга світова – не сторінки з підручника історії, а сторінки власної біографії…

Учні нашої школи разом з педагогічним колективом взяли участь в урочистих заходах, присвячених 74 річниці визволення м. Привілля, що відбулися на Привільському плацдармі 2 вересня 2017 року.

Пам'ятаймо й шануймо подвиг тих, хто не жаліючи свого життя, виборював свободу для нас, прийдешніх поколінь!

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/IMG_4561.jpg


(дивитися усі фото)


/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/den-prapora-ukraini.png

Акція "Безсмертний полк"

З 26 квітня 2017 року у КЗ "ЛЗОШ І - ІІІ ступенів № 7" почалася акція "Безсмертний полк", присвячена борцям проти фашизму у роки Другої світової війни. В акції взяли участь учні 1 - 11 класів, педагогічний колектив, які принесли до школи фотокартки своїх родичів, що брали участь у боротьбі із фашизмом у Другій світовій війні.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/yjcSFV0Mryg.jpg

День українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, Україна відзначає День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. У нашій школі учні 1 – 11 класів також відзначили цей день.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/ivdKFpJsOJ8.jpg

До Дня пам'яті героїв Небесної сотні

У понеділок, 20 лютого, у школі № 7 відбулися заходи до Дня героїв Небесної Сотні.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/S-x-Oxd0mVM.jpg

Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.

У День Героїв Небесної Сотні ми згадували події 2013-2014 років. Згадували мужність та самовідданість учасників Революції гідності, їхній героїчний патріотизм та безкінечну любов до своєї держави, заради якої вони були готові віддати життя.

Учні здійснили короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. У всіх класах пройшла година спілкування на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня». Години спілкування у класах відбулися за індивідуальними планами, розробленими класними керівниками, із застосуванням різноманітних форм та методів роботи.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/небесна сотня.jpg

Учні нашої школи у музеї В. Сосюри

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/fH9fOwNmHn4.jpg«Як не любить той край, де вперше ти побачив солодкий дивний світ, що ми звемо життям, де вперше став ходить і квіткою неначе в його теплі зростав і усміхавсь квіткам!» - Володимир Сосюра.

Любов до Батьківщини починається з любові до свого рідного краю. Пізнаючи красу та роблячи для себе нові дивовижні відкриття своєї Малої Батьківщини, 13 лютого учні 5 та 11 класів відвідали музей нашого земляка, українського поета та перекладача В.М. Сосюри, який знаходиться на базі 26 школи. Дітям провели цікаву, пізнавальну екскурсію. Музей з першого погляду зачарував учнів. Безліч стендів, експозицій, фотографій, малюнків та листів. Діти отримали велике задоволення і зробили багато фотографій.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/krytu-29.jpg

Заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

У нашій школі 26 січня 2017 року пройшов Урок пам’яті “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.

Під час уроку йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні та викладачі навчального закладу розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

Довідково. 29 січня виповниться 99 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва,, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, та у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді.


День соборності України

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/auZsQb0Il_o.jpg22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія про яку мріяли покоління українських патріотів; на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР.

У КЗ "ЛЗОШ І - ІІІ ступенів № 7" стало гарною традицією щороку відзначати День Соборності. 19 січня 2017 року зранку лунала патріотична музика, проводилися інформаційні лінійки, круглі столи, засідання про Акт Злуки.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/01005563.png

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/091116.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ.jpg

"Відун"

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/4_zlp2C4Nys.jpgНезважаючи на те, що учні відпочивали на канікулах, 21 жовтня у ЦРШМ пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – конкурс «Відун». У конкурсі взяли участь команди загальноосвітніх закладів міста. Учасники команд виконували тестові завдання народозновчаї тематики. Нашу школу представляли учні 9 та 11 класів: Возняк Я., Хіталенко Д., Ізюмський А., Шаповаленко Д.

День захисника України святкували у школі

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/6UCbvYcixL0.jpgСеред усіх релігійних свят Покрову в українців здавна вважали чи не найбільшим. Козаки вважали Матір Божу своєю заступницею і помічницею. Цариця Небесна завжди була покровителькою славетного лицарства. І настільки шанобливо відзначали «Третю Пречисту», що впродовж століть в Україні це свято набуло вже історичного змісту і отримало назву – Козацька Покрова. Але в новій незалежній Україні цей день донедавна не мав такого сакрального значення.

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка свято Покрови, 14 жовтня, відзначається як державне. Це – День захисника України.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/_Ss7MEa5Suc.jpgНаша школа не залишилася осторонь відзначення цієї дати. Напередодні тут було проведено ряд заходів з нагоди свята. Зокрема, конкурс стінних газет для учнів 5 - 11 класів на тему «Козацькому роду нема переводу». У кожному класі проведено святкові уроки. Педагогом-організатором Сіренко Л. М. та ЗНВР Байрак Н. О. було організовано вже традиційний конкурс «Джура» для учнів 8-11 класів. Перемогу у змаганнях здобула команда 9 класу «Нащадки козацької слави». Всі команди були нагороджені дипломами та подарунками.

Відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/qpppIumg1Z4.jpg6 жовтня 2016 року у КЗ "ЛЗОШ № 7" відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/rGtMqI8h1J4.jpgКонкурс, започаткований Указом Президента України у 2010 році, проводиться щорічно з метою вшанування літературної спадщини видатного українського письменника, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та загальної мовної культури, а також в рамках підготовки до відзначення у 2017 році 203 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Урочистості з нагоди відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходили в актовій залі школи, де зібралися учні 5 - 11 класів та вчителі.

Міжнародний День Миру

Людина створена природою для миру,
а не для війни,
народжена для радості,
а не для горя...
Франсуа Рабле

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/IAJi8GvDA7Y.jpgЩороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами./Files/images/natsionalno-patriot_vosp/BWZzV4j_lfM.jpg

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими і школярів нашої школи. Цьогоріч 22 вересня усі учні 1 - 11 класів стали активними учасниками акції «Голуб миру» і всі від 1 до 11 класу внесли свою лепту аби їхнє сьогодення було мирним.

Діти намалювали малюнки на тему «Я хочу жити в мирі і злагоді».

(дивитися усі фото)

День визволення м. Привілля від німецько-фашистських окупантів

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/i2WwsIgxZ8c.jpgУ нашій школі відбувся комплекс заходів з відзначення 73-ї річниці з дня визволення м. Привілля та 71-річниці закінчення Другої світової війни. Святкування визначної дати розпочалося Уроком Мужності, який відбувся 2 вересня 2016 року о 8:00 у початкових класах. Учні 5 - 11 класів зібралися на Привільському плацдармі для урочистого покладання квітів,вшанування пам'яті воїнів, які віддали своє життя, визволяючи м. Привілля від німецько-фашистських загарбників./Files/images/novini/6WwnmRu1iZk.jpg

Патріотичні смаколики

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/HDVIj9qr-lc.jpg

19 квітня 2016 року на майданчику ЦРШМ міста Лисичанська пройшов ярмарок «Патріотичні смаколики». Учні нашої школи активно готувалися до участі у цьому заході, кожен клас приніс на ярмарок випічку, салати. Творчо підійшли до оформлення ярмарку учні 9, 10 класів. Дякуємо батькам наших учнів за допомогу у виготовленні смаколиків.

/Files/images/7080.gif

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/den-ridnoi-movy.jpg

/Files/images/7080.gifПлан заходів щодо відзначення Дня соборності України

Дата

Захід

Відповідальний

Протягом тижня

Історичні розповіді – естафети на уроках історії: «Соборна Україна – соборність нашої души», «Проголошення ЗУНР. Євген Петрушевич. Злуки ЗУНР і УНР», «Поняття соборності і свободи нерозривно пов’язані»

Возняк А.В.

18-22.01

Перегляд документального фільму «20 кроків до мрії. Проголошення Акту Злуки».

Штаб «Знання», «Цакавих справ»

21.01

флеш – моб «Естафета єднання»

ЗДВР

Протягом тижня

Виставки дитячих малюнків, плакатів, колажів на теми: «Мій рідний край», «Єдина Україна», «І об’єднались береги одного вічного народу».

Класні керівники 1-11 кл

Луцюк Ю.М.

22.01

"Ланцюг єдності" (створений учнівським та педагогічним колективом навколо рідної школи)

ЗДВР

Літвін Ю.М.

21.01.

Історично-пізнавальна година «Моя Соборна, суверенна Україна»

Класні керівники 1-11 кл

22.01

Історична панорама «День Соборності та Свободи України – свято торжества і єдності»

Шабрацька М.Е.

Класні керівники

20.01.

виступи – презентації: «Соборність - омріяна в віках».

18.01.

Книжково-ілюстративна виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя», огляд книжкової виставки

Чучук Л.В.

22.01.

Міська гра-квест «Єднання – запорука миру, злагоди та процвітання»

Сіренко Л.М.

Виконавець ЗДВР Байрак Н.О.

До Дня Збройних Сил України

6 грудня 2015 року з нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в нашій школі відбувся святковий концерт для солдатів АТО «З повагою і гордістю до захисників Вітчизни».

Для гостей школярі підготували чудовий святковий концерт, виконали пісенні й танцювальні номери, а першокласники продекламували вірші. На завершення урочистості діти подарували воїнам квіти й святкові подарунки, сфотографувалися на згадку, а також побажали їм міцного здоров’я, успіхів, повернення з зони бойових дій живими і неушкодженими.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/DSC_0593.JPG/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/DSC_0559.JPG

Ось такі вони - "відуни"!

4 листопада Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю гостинно вітав у залі 21 команду «козацьких інтелектуалів» загальноосвітніх шкіл міста. Почесними гостями заходу стали: старший лейтенант міського військового комісаріату Микола Ломакін, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко та методист методичного центру Наталія Петрова. Гра проходила у форматі «Що? Де? Коли?». Належало відповісти в трьох турах на 36 питань. Перші два тури були присвячені святині української історії — козацькій добі, третій тур — сучасним Збройним силам України. З великим задоволенням юні «джури» шукали відповіді на самі «каверзні» запитання ведучого. Було ясно, що знавці готувалися ретельно. Не лякали їх і завдання різнопланового характеру: «так чи ні», «чорний ящик», «доповни змістовний ряд», «вкажи зайве» тощо.

Результати інтелектуальних баталій довели: лисичанські школярі розумні, начитані та кмітливі. У чесній боротьбі за звання найкращий «відун» отримали команди шкіл № 14 та 18, ІІ почесне місце дісталось командам шкіл №№ 7, 29, ІІІ місце посіли команди шкіл №№ 13, 9.

Інтелектуальні змагання серед школярів різного формату у місті Лисичанську проходять не перший рік. В них діти з задоволенням приймають участь. Тож наступний рік, ми гадаємо, не стане винятком.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/Безымянный.png

Фестиваль учнів "Козацький Гарт" у Лисичанську

14 та 15 листопада на базі лисичанської школи № 14 відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». У заході взяли участь 294 учасника із 21 загальноосвітнього навчального закладу міста. «Козацький гарт» вдало поєднує фізичне виховання та формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій і культурної спадщини українського народу, але найголовніше — є незабутнім святом палких сердець, які обирають здоровий спосіб життя, — переконані організатори змагань.

«Такі спортивні змагання, як „Козацький гарт“, дають можливість учасникам особливо відчути командний дух гри, адже важлива перемога не когось одного, а хороші результати кожного із членів команди», — наголосив у своєму привітанні начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин.

Змагання були напруженими та цікавими. Інтрига зберігалася до останньої хвилини. Всі учасники продемонстрували високу спортивну майстерність та командний дух. У загальному заліку І місце посіли команда багатопрофільної гімназії та ЗОШ № 29, ІІ місце — команди шкіл № 4 та № 9, а ІІІ місце — команди шкіл № 7 та № 18.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та призами від спонсора заходу — міського Товариства Червоного Хреста.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови

9 листопада 2015 року учні та вчителі нашої школи взяли участь у написанні всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/rRLG8ZLJ4Bo.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/xB78W8fQA28.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/Wyz0EZxkRgA.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/VFk9eMZWfQg.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/30792508.jpg

Військовий оркестр у школі

16 жовтня 2015 року Військові музиканти 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Тернополі у місці постійної дислокаці, дали концерт у нашій школі.

Учні, котрих викладачі привели на шкільний майданчик, з неабияким інтересом очікували запропонованого концерту. Дехто розглядав чудову парадну форму оркестрантів, дехто із зацікавленням вивчав різноманітні музичні інструменти, хтось просто ділився із друзями очікуваннями.

Лише пролунав перший акорд і галас затих, прислуховуючись до знайомих композицій й чудових оксамитових "голосів" інструментів оркестру. Година з лишком пройшла для юних слухачів немов на одному диханні – репертуар оркестру нікого не лишає байдужим.

По закінченню виступу учні школи подарували музикантам надувні кульки та квіти, а директор школи особисто подякував за чудовий концерт та відданість своїй справі.

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/riFyPgG13Ms.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/o8Qa7w55V5g.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/vw7dBEB3Y98.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/1939645.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/20-19-2-1000x10001.png

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/img3.jpg/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/t_g_shevchenko_4jpg.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/Shevchenko.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/nw_e70316c0a77c2fa18095424504d474bd.jpg

/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/1.jpg


/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/20-19-2-1000x10001.png


/Files/images/natsionalno-patriot_vosp/img1.jpg


Кол-во просмотров: 409