Кімната-музей народоведення "Берегиня"


Музей народознавства заснований з ініціативи учителя української мови та літератури ліцею Любові Іванівни Нескородьєвої. Учителям і учням ліцею удалося зібрати унікальні предмети домашнього вжитку, зразки творів декоративно-ужиткового мистецтва нашої місцевості.

/Files/images/shkln_muze/gKX9BpDdVjk.jpg

Відкриття музею відбулося 28 листопада 1991 року в урочистій атмосфері. Музей роташовано в кабінеті української мови та літератури.

/Files/images/shkln_muze/e5M1VtssxlA.jpg

Своїм існуванням музей народознавства "Берегиня" має забезпечити умови для виховання в учнів національної свідомості, усвідомленого потягу до мистецтва, прекрасного, прагнення до самоосвіти та самовдосконалення, бажання відроджувати і вивчати народну творчість, почуття патріотизму, відновлювати і знати свій родовід, минуле, культуру, звичаї, традиції.

/Files/images/shkln_muze/Коллаж1.jpg

З 2009 року керівником музею стала Вікторія Вікторівна Єгорова, учитель української мови та літератури. Пошуковці працюють над поповненням музею новими експонатами, збирають матеріали про непересічних творчих особистостей краю. У музеї систематично проводяться різноманітні народознавчі заходи та екскурсії для учнів ліцею, міста.

Кiлькiсть переглядiв: 42